Mehmet Aydın son bir ayını sokakta geçirmiş

featured

Milyonlarca dolarını Uruguay devletine kaptıran ‘Tosuncuk’ lakaplı dolandırıcı Mehmet Aydın’ın Türkiye’ye teslim olmadan son bir ayını kalacak yer arayarak geçirdiği iddia edildi.

‘Tosuncuk’ lakaplı Çiftlik Bank kurucusu Mehmet Aydın’a ilişkin yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Aydın’ın üzerine kayıtlı 10 milyon dolar ve lüks araçlara Uruguay devletinin el koyduğu öğrenildi.

Kanal D’den Emrullah Erdinç’in haberine göre, Uruguay polisi ilk olarak Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın’la ağabeyi Fatih Aydın’ın lüks yaşantısından şüphelenerek uyuşturucu ticareti yaptıklarına ilişkin soruşturma başlattı. Ancak kara para akladıklarını tespit etti.

Bunun üzerine operasyon düzenleyen Uruguay polisi, Aydın’ın üzerine kayıtlı 10 milyon dolar ile lüks araçlar, yat ve malikâneye el koydu.

SON BİR AYINI SOKAKTA GEÇİRDİ 

Ardından Aydın kardeşler serbest bırakıldı ve Brezilya’ya kaçtı. Daha sonra Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı Uruguay’a dosya gönderdi. Aydın kardeşlerin yakalanması istendi.

Son bir ayını sokakta kalarak geçiren Mehmet Aydın’ın Türkiye’ye teslim olduğu belirtildi.

Mehmet Aydın son bir ayını sokakta geçirmiş

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 1 sene önce

    Bir kere suça bulaşınca gerisi geliyormuş demek ki. Türkiye’de hapiste yatmak, başka ülkede sokakta yatmaktan iyi olduğu için teslim olmuş meğerse. Dolandırdığı insanların hakkı kendisinden tazmin edilsin, eğer yeteri kadar varlığı yoksa iç organlarına ipotek konulsun ve açık artırma ile satılsın.

    Cevapla
  2. 1 sene önce

    yalan soyluyordur, vardir yine kiyiya koseye sakladigi bitcoinleri.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!