Memleket Partisi yöneticisi ‘afiyet olsun’ dedi disipline verildi

Memleket Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu üyesi Mert Demir, sosyal medya paylaşımları nedeniyle disipline verildi. 

featured

Bir süredir istifalar ve görevden almalarla suların durulmadığı Memleket Partisi’nde ilginç bir disiplin süreci yaşandı.

Memleket Partisi eski Genel Disiplin Kurulu (GDK) Başkanı Mustafa Kemal Çiçek partiden ihraç edilmiş, ihracı istenen GDK üyesi Tolgahan Erdoğan ise partiden istifa etmişti.

Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Çelebi de önce görevinden sonra partiden istifa etmişti.

Memleket Partisi’nin İstanbul İl Başkanlığında yaşanan bazı gerginlikler sonrası kendilerine Ulusalcı / Kemalist diyen çok sayıda genç partisine tepki göstermiş, bazı gençler de partiden istifa etmişti. Partinin Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Çelebi, Genel Disiplin Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Çiçek ve çok sayıda üst düzey yönetici gençlere sosyal medyadan sahip çıkmıştı.

Geride kalan sürede gençlere sahip çıkanların da partiden ayrılmasıyla bu sefer sosyal medya paylaşımları üzerine partiden ihraçlar başladı.

Memleket Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu üyesi Mert Demir, Twitter’da Mustafa Kemal Çiçek, Tolgahan Erdoğan ve Veryansın TV Genel Yayın Yönetmeni Erdem Atay’ın bulunduğu yemek fotoğrafına “Güzel masa afiyet olsun” yazdı.

Mert Demir, bu mesajın yanı sıra 6 farklı mesajı nedeniyle disipline verildi.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Demir, “Muasır ve Monşer ile sohbet odası açtığım için, Erdem Atay ve Mustafa Kemal Çiçek’e “afiyet olsun” tweeti attığım, Muasır’ın Gaye Usluer’e attığı tweetler, Monşer’in bir çocuğa attığı tweetler dolayısıyla disipline verilmişim” dedi.

Memleket Partisi yöneticisi ‘afiyet olsun’ dedi disipline verildi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 5 ay önce

    İnsanlar birbirleriyle selamı sabahı da kesmeli yani.

  2. 5 ay önce

    Bu ne demek oluyor Memleket partisine de oy moy yok

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!