Memlekette ‘Kurtlar Vadisi’ manzaraları: ‘Raconlar’ kesilmeye başlandı…

Cezaevinden çıkan suç örgütü liderleri Alaatin Çakıcı ile Sedat Peker arasında gerilim olduğu ve bunların sosyal medya mesajlarına yansıdığı belirtildi. İkilinin taraftarları arasında da tehdit ve belaltı mesajlar hava uçuştu.

Memlekette ‘Kurtlar Vadisi’ manzaraları: ‘Raconlar’ kesilmeye başlandı…

İnfaz Yasası kapsamında hükümlü bulunduğu Ankara Sincan Cezaevi’nden gece yarısı tahliye edilen organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı ilk kez görüntülendi. Çakıcı’nın görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı.

Öte yandan Çakıcı’nın avukatı, suç örgütü liderinin konumunu duyuran bir sosyal medya paylaşımı yaptı.

Avukat Zeynep Çiftçi, “Müvekkilim Alaattin Çakıcı tahliye edilmiştir. Eski Kırkpınar Güreş Ağası olan arkadaşı Mustafa Altınhan’ın otelinde inzivaya çekilmiştir.Tüm sevenlerine duyurulur” ifadelerini kullandı. Hemen ardından bir tweet daha atan Çiftçi, “Saroz’daki otelinde” ifadesini ekledi.


Mesajın, aralarında gerilim olduğu iddia edilen Sedat Peker’e mesaj niteliği taşıdığı iddia edildi.

BELALTI CEVAP

Öte yandan suç örgütü lideri Sedat Peker’in Alaattin Çakıcı’dan korkup yurt dışına kaçtığı iddiaları gündeme gelmişti.

Peker, bu iddialara sosyal medya hesabından yayınladığı videoyla bel altı cevap verdi. “Çakıcı Peker’e etek giydirecek” yorumları için “Bana giydirecekleri tek şey, küçük Sedat’a prezervatif giydirirler!” dedi. Peker evinde olduğunu ve gelmek isteyen herkesi beklediğini söyledi.