Mevlüt Çavuşoğlu’ndan Ermeni protestoculara ‘bozkurt’lu yanıt

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Uruguay'a yaptığı resmi ziyaret sırasında Türkiye'nin Montevideo Büyükelçiliği'nden çıkarken, Türkiye ve Azerbaycan karşıtı sloganlar atan bir grup Ermeni protestocuya "Bozkurt" işareti ile yanıt verdi.

featured

Uruguay resmi ziyareti kapsamında başkent Montevideo’da bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye’nin Montevideo Büyükelçiliği’nden çıkış yaptığı sırada protestoya maruz kaldı. Büyükelçiliğin karşısındaki parkta toplanan bir grup Ermeni protestocu, Türkiye ve Azerbaycan karşıtı sloganlar attılar.

Büyükelçilikten çıktıktan sonra aracına binen Bakan Çavuşoğlu, slogan atan protestoculara “Bozkurt” işareti yaparak yanıt verdi.

O anlar kameralara böyle yansıdı:

Mevlüt Çavuşoğlu’ndan Ermeni protestoculara ‘bozkurt’lu yanıt

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

9 Yorum

 1. 4 ay önce

  Uruguay’da ermeni protestocular(!) çok ilginç doğrusu. Büyük olasılıkla ermenistan elçiliği çalışanlarıdır. Bu tür olaylar her zaman başka olayların üzerini kapatmak için yapılır. İç politika malzemesi yapılır vs. vs. artık herkes konuyu biliyor.

  Cevapla
 2. 4 ay önce

  sen memleketi esada isgal ettir, tek kursun attirmadan, ondan sonra da basimiza milliyetci ol. Oradaki protestocu elemani disisleri bakani yapsak senden daha milliyetci davranir.

  Cevapla
 3. 4 ay önce

  Çavuşoğlunu vatansever gibi gösterecek aklayacak bir kurgu olduğunu düşünüyorum

 4. 4 ay önce

  Bence tam olması gereken yerde güzel hareket yapmış. İstemezük! Onun yaptığı Bozkurt değil James Dio dan miras kalan Heavy Metal işareti derler şimdi.

 5. 4 ay önce

  Bunu iyi yapmış ama aynı şeyi bidonkafa yada yapmadı gerekirdi.

 6. 4 ay önce

  Bunların kendilerini kullandıkları için gidip fransa ve rusyaya karşı olmaları gerekirken gelip te Türklere düşmanlık yapmaları da gerçek yaşamdan ne kadar koptuklarını gösteriyor!
  Soykırım yalancılarına kalp krizi geçirtecek kadar etkili bir kültür sembolüzün Zamanında ve yerinde doğru kullanım örneğini gördüm vidyoda, Tebrik ederim!

 7. 4 ay önce

  Ben kendisinin üç yıl önce 30 Ağustos’ta Oslo’da “teröristlerle bile müzakere edebilir insan” sözlerinden daha müsamahakar biri olduğu izlenimini edinmiştim. Şaşırdım.

 8. 4 ay önce

  Protestocularla akıl, birleştirme yeteneği aynı.

  Cevapla
 9. 4 ay önce

  İsteriz ki,teklifsizce gerçek Bozkurt’u,Başbuğ Bozkurt Atatürk gibi ABD İngiltere İsrail Fransa Almanya çetesine de gösteresin.Nato bozkurtu istemez!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!