MHP’liler, Haber Türk’e savaş açtı… O fotoğraflar yeniden piyasada

featured

‘İt ürür kervan yürür’ sözleri nedeniyle Haber Türk ve Fatih Altaylı’yı sert tepki gösteren ülkücüler, Altaylı’nın yıllar önce Abdullah Öcalan ile çekilmiş fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Öte yandan MHP’den gelen sert eleştiriler üzerine Haber Türk’ten açıklama geldi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Teke Tek programında Fatih Altaylı’nın konuğu olduğu programla ilgili sular durulmuyor.

Önceki günkü programda, geçen yıl evinin önünde MHP’lilerin düzenlediği eylemleri yeniden gündeme getiren Meral Akşener, “Benim evim basıldı ama bana diyorlar ki, sen niye böyle sert davrandın. Ne yapacak mışım kollarımı açıp, gelin çay koyayım mı diyecektim” dedi. Bu sözlere karşılık Fatih Altaylı “İt ürür kervan yürür” ifadelerini kullandı.

Altaylı’nın “it” sözünün ülkücü camiayı kastettiğini savunan bazı MHP’liler Haber Türk ve Fatih Altaylı’yı sert sözlerle hedef aldı.

MHP’DEN SERT SÖZLER

Ardından MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın,’dan Haber Türk ve Fatih Altaylı’ya yönelik sert bir açıklama geldi.

MHP’liler, Haber Türk’e savaş açtı… O fotoğraflar yeniden piyasada

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

 1. 2 sene önce

  Hakli olabileceginiz konular.da dahil..
  BIKTİK SİZİN ASAGİLİK DENSİZ TERBİYESİZ BAYAGİ KAVGACİ DİLİZDEN VE DEVLET ADAMLİGİNDAN UZAK SOKAK KABADAYİSİ HALLERİNİZDEN..
  HEM SAGİNIZDAN HEM SOLUNUZDAN
  BİKTİK..

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  ** It ürür kervan yürür ** Bu Atasözü piyasada iken…. piyasada ne MHP vardi….nede Bahceli vardi….. Bana kalirsa….. bu tepki ve elestiriyle…. resmen Öküze buzagi dogurtmuslar………

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!