MHP’li vekil Sevda Noyan’ın ‘liste’ sözüne öyle bir yorum yaptı ki…

MHP’li Cemal Enginyurt, Sevda Noyan’ın 15 Temmuz’un kursağında kaldığını ifade ederek 'Bizim sitede var hâlâ 3-5 (komşu), benim listem hazır' sözlerine tepki göstererek 'Sevda hanımefendi! Sen yapsan yapsan alışveriş listesi yaparsın.' dedi.

MHP’li vekil Sevda Noyan’ın ‘liste’ sözüne öyle bir yorum yaptı ki…

Ülke TV’de katıldığı televizyon programında 15 Temmuz’un konuşulduğu sırada komşularını ölümle tehdit ettiği ifadelere yer veren Sevda Noyan’a tepkiler sürüyor. Noyan’ın sözlerine Twitter’dan cevap veren MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt çok konuşulacak bir paylaşımda bulundu.

Sevda Noyan’ın 15 Temmuz’da kimseyi öldüremedikleri için heveslerinin kursağında kaldığını ima ederek, “15 Temmuz kursağımızda kaldı, yapamadık istediklerimizi. Bizim aile şöyle bir 50 kişiyi götürür. Maddi ve manevi olarak çok donanımlıyız. Bizim sitede var hâlâ 3-5 (komşu), benim listem hazır” ifadelerini kullanmasına tepki gösteren Cemal Enginyurt, “Sevda hanımefendi! Sen yapsan yapsan alışveriş listesi yaparsın. Binada oturanların yüzüne nasıl bakacaksın?” cevabını verdi.

Enginyurt, Sevda Noyan’a ayrıca toplumu gerecek açıklamalardan uzak durması çağrısında bulundu.