Mücadelesiyle örnek olan Ayşenur Parlak 5. kez kanserle savaşıyor

Pozitifliği, mücadeleci ruhu ve saçtığı güzel enerjiyle kansere karşı doğduğundan beri savaşan Ayşenur Parlak, karaciğerinde tespit edilen kanser nedeniyle bugün 17. ameliyatına girdi. Sosyal medyada binlerce takipçisi olan ve kanserle mücadelede herkese umut örneği olan Parlak'ın ameliyattan başarılı çıkıp gözlerini açması tüm sevenlerinin yüreğine su serpti...

Mücadelesiyle örnek olan Ayşenur Parlak 5. kez kanserle savaşıyor

12 yaşında ikinci evre kemik kanserini, 27 yaşında birinci evre meme kanserini, 30 yaşında da üçüncü evre lenfomayı , 33. yaşında,dördüncü evre Kolon kanserini yenen Ayşenur Parlak, bu kez de karaciğerinde tespit edilen kanserle savaşmak için bu sabah ameliyata gireceğini açıkladı.

En büyük destekçisi olan eşi Savaş ve kızları Ela gibi bütün sevenleri de bugün Ayşenur'un bu savaşı kazanması için dua ederken Parlak'ın eşi müjdeyi verdi. Ameliyattan çıkan ve gözlerini açan Ayşenur Parlak'ın durumunun iyi olduğu bildirildi.

Pozitif enerjisi ve yaşam mücadelesi ile herkese örnek olan Ayşenur Parlak tedavileri ve ameliyat süreçlerini İnstagram hesabından paylaşıyor.