Memleket Partisi kuruldu… İşte Muharrem İnce’nin A Takımı

featured

Memleket Partisi’nin kuruluş dilekçesi İçişleri Bakanlığı’na verildi. Genel Başkanlığa Muharrem İnce seçilirken, Parti Sözcülüğü görevine Gaye Usluer getirildi.

Memleket Partisi’nin kuruluş dilekçesi İçişleri Bakanlığı’na verildi.

Açıklamayı bir süre önce CHP’den ayrılan Gaye Usluer “Parti Sözcüsü” sıfatıyla yaptı. 

MEMLEKET PARTİSİ’NİN MYK’SI BELLİ OLDU

Muharrem İnce’nin partinin Genel Başkanlığına seçildiğini açıklayan Usluer, Memleket Partisi’nin MYK üyelerini de açıkladı:

Muharrem İnce: Genel Başkan

Gaye Usluer: Genel Başkan Vekili ve Parti Sözcüsü

Hakkı Aklın: Genel Sekreter

Hüseyin Avni Aksoy: Genel Başkan Yardımcısı

Özcan Özel: Genel Başkan Yardımcısı

Mehmet Ali Çelebi: Genel Başkan Yardımcısı ve Parlamento Sözcüsü

Serhat Galip ve Nurban Demirbağ: Genel Başkan Yardımcıları

Mevlüt Dudu ve Mert Ünlü Yürir: Genel Sekreter Yardımcıları

Serkan Ufuk Akgün: Genel Sayman

Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri: Neşet Elaldı, Ali Rıza Büyükuslu, İpek Özkan Sayan, Serkan İleri, Çiğdem Bayraktar Ör, Fatih Pala, Özgün Öztunç, Asuman Ali Güven, Burak Savtur, Süleyman Erguner 

Merkez Disiplin Kurulu Başkanı: Mustafa Kemal Çiçek

Merkez Disiplin Kurulu Üyeleri: İlke Deniz Durda, Ayça Özsoy Sarıkamışlı, Muharrem Yıldız, Sıla Yavuz, Ender Ödem, Mustafa Çağlayan, Mustafa Laik

Genel Başkan Danışmanları: Yusuf Sel, Alper Karaoğlan, Gürbüz Evren, Burak Hasar, Ali Tunç Can, Mahir Bakan, Ahmet Özalp

Memleket Partisi kuruldu… İşte Muharrem İnce’nin A Takımı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 17 Mayıs 2021, 15:38

  Sadece onlar değil; sağdan soldan kim kurarsa kursun, bir sosyal kulüp kursalardı daha ilginç olurdu. Kimse bu koşullarda bir hevesle/umutla sandığa gidecek değil. Kaderine razı gelecek de değil. Siyasetçiler, cahil denilen toplum karşısında hep iki yüzlüydü de hiç bu günlerdeki ve son on yıllardaki kadar çapsız kalmamıştı.

 2. Memleketimize hayırlı olur inşallah,
  Temennimiz dürüst ilkeli,siyasi ahlakı olan doğruya doğru,eğriye eğri diyen insanları görmek ,
  Sırf muhalif diye herkesle ama herkesle ,bölücü PKK dahil,kahpe fetö dahil,şeriatçı Kuytul,organize suç örgütü elebaşıları dahil – ki bir IŞİD kaldı- işbirliği yapan omurgasız muhalefet değil halkı ikna edecek mantıklı alternatifler sunan insanlar göreceksek ,farklı şeyler göreceksek ne ala yoksa al birini vur ötekine olacaksa boşuna yola çıkmayın,yazık olur.

 3. CHP yüzde üç kaybetti şimdiden. Hahahahaa…
  Muharrem de bakanlık verir mi hdp- PKK için bilmem

 4. Hiç bir umut yok…! Bütünüyle çıkar birliği ve hazine yardımı beklentisi olan bir kitle oldukları açık… Türkiye’ye umut vermez/veremez… Ekonomi ile ilgili program bile yok… İmam-hatiplere ne yapacakları belirsiz… Kalkınmacı ve kamucu bir ekonomi modelini değil, aynı ötekiler gibi neo-liberal sömürgecilere teslim olmuş ve ülkeyi pazar haline getiren bir ekonomi modelini amaçladıkları kesin….

 5. eleman millet ittifakıyla hareket edeceğim diyor tüm söylemleri eylemleri ychdpkk ile aynı. Mazlum dünyaya her fırsatta saldırıyor emperyalizmin yanında açık açık saf tutuyor arada bir çıkıp veryansın verhezeyan ediyor. bundan kim ne bekliyor anlamıyorum.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!