Muharrem İnce’den canlı yayın açıklaması: Kesin ama ara veriyormuş gibi yapın

featured

Konuğu olduğu canlı yayın programı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşması üzerine kesilince programı terk eden Muharrem İnce yaşananları anlattı. İnce, yayından önce kanal programcılarına ‘Sözümü kesmeyin, ara veriyormuş gibi yapın ben de o ara mola olmuş gibi gidip geleyim’ demiş.

CHP’li Muharrem İnce, FOX TV’de İsmail Küçükkaya’nın Çalar Saat programında soruları yanıtladı.

Haber Global TV’de katıldığı canlı yayındaki konuşmasının kesilerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul’un Fethi programına bağlanılmasına tepki gösterip stüdyoyu terk etmesiyle ilgili konuşan İnce,“Eğer bu kendi iradeleri ile yapılmışsa rezalet, yok eğer Saray’ın baskısı ile yapılmışsa rezaletin karesi” dedi.

İnce’nin açıklamalarından satır başları şöyle:

“Beni çağırıyorsanız bana, kişiliğime, bana oy veren 16 milyona, mesleğinize saygı göstereceksiniz.

Yayına beş dakika kala bana Erdoğan’a bağlanmamız lazım dediler. Nasıl olacak diye sordum. Bana önce cumhurbaşkanı Okçular Vakfı’nda konuşacak onu vermeyeceğiz ama Ayasofya konuşması var orada mutlaka bir giriş yapmamız lazım dediler.

Peki dedim ama şöyle yapın apar topar sözümü kesmeyin, ara veriyormuş gibi yapın ben de o ara mola olmuş gibi gidip geleyim. Bakın eleştiririm, tepkimi gösteririm dedim.

Bir süre sonra meğer ekranda ortada Erdoğan’ın resmini koymuşlar. Ekranda benim sesim var. Görüntü Erdoğan’ın. Ayıp. Böyle devam ediyor. Sonra tekrar kestiler, Erdoğan’a bağlanınca bekledim. Tepkimi göstermek için bekledim. Şov mu şov değil kardeşim. Herkese yapıyorlarmış, bana yapamazlar kardeşim!

İSTANBUL MİTİNGİMİ VERMEDİLER AMA ÖCALAN’IN KARDEŞİNİ VERDİLER

Ben kendinizi ezdirmeyin diyorum. Özel bir durum olmadığı sürece beni orada bekletip bir başka partinin siyasi genel başkanına bağlanırsan ben orayı terk ederim. Bu yüzden bu medya düzeni iş yapmıyor. Reyting almıyor.

Bizim İstanbul, İzmir, Ankara mitinglerimiz Cumhuriyet tarihinin en büyük mitingleriydi. Bu dünyanın kabul ettiği bir gerçekti. TRT bir saniye vermedi, ama bebek katili Abdullah Öcalan’ın ağabeyi Osman Öcalan’ı yerel seçim öncesinde oy almak için çıkardı.

THY’ye biniyorsun, tek bir muhalif gazete yok. Canlı yayında kim konuşursa konuşsun Erdoğan’ın açıklaması varsa kesiyorlar. Ve bunu takip ediyorlar, vermeyen kanalları cezalandırıyorlar.”

Muharrem İnce’den canlı yayın açıklaması: Kesin ama ara veriyormuş gibi yapın

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 2 sene önce

  Darbeye tiyatro deyip duranlar, kendileri tiyatrocuymus meger…..hayatiniz tiyatro be.

  Cevapla
 2. Erdoğanı o gün hangi saatte konuşma yapacagi belli.inadina o gün o saatte konuşma yapıp benim sözümü kestiler diye şov yapıyor.

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  şu açılımcı hdpkk ve halocan sever atlantikçi şovmeni mağdur mağrur biriymiş gibi kahramanlaştırmayın. oha tv den farkınız olsun.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!