Murat Kurum’dan bir gaf daha: Aynı oyunları oynamaya devam ediyoruz

AKP'nin İBB başkanı adayı Murat Kurum yeni bir gafa daha imza attı. Kurum, muhalefete yüklendiği açıklamasında "Onlar ne yaparsa yapsın. Biz aynı oyunları, aynı tiyatroları oynamaya devam ediyoruz" dedi.

featured

AKP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Adayı Murat Kurum, Haber Global’de yayımlanan Buket Aydın ile Yüz Yüze programının konuğu oldu.

Yaklaşan yerel seçimle ilgili konuşan ve yapacağı projeleri anlatan Kurum, mevcut İBB yönetimine yüklenirken yeni bir gafa daha imza attı. Kurum, “Onlar ne yaparsa yapsın. Biz aynı oyunları, aynı tiyatroları oynamaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

O anlar sosyal medyada da gündem oldu.

MURAT KURUM’UN ‘BEYKOZ’ GAFI

Murat Kurum’un TRT Haber’e konuk olduğu programa İstanbul’un Beykoz ilçesiyle ilgili yaptığı ‘gaf’ı damga vurmuştu. Kurum, İstanbul’daki “kentsel dönüşüm” uygulamalarını örnekler vererek anlattığı sırada Beykoz’u kentin Avrupa yakasında bulunan ilçelerden biri olarak saymıştı.

SEÇİM TARİHİNİ KARIŞTIRMIŞTI

Kurum, daha sonra yaptığı bir paylaşımda seçim tarihi için ’31 Mart’ yerine ‘31 Nisan’ ibaresini kullanmıştı. Kurum, paylaşımını silmişti.

Murat Kurum’dan bir gaf daha: Aynı oyunları oynamaya devam ediyoruz

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!