Murat Ongun’la ilgili skandal iddia: CHP için ‘s….ğim partisi…’

Eski CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, eski İBB Sözcüsü Murat Ongun'la ilgili olarak skandal bir iddiada bulundu. Erdem, CHP için "s....ğim partisi" ifadelerini kullandığını öne sürdüğü Ongun'a "Çek itini köpeğini, ağzımı açtırma!" sözleriyle seslendi.

featured

Eski CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, sosyal medya hesabı üzerinden İBB Medya A.Ş YK Üyesi Murat Ongun’la ilgili skandal bir iddiada bulundu.

Ongun’un CHP için “bu s….tiğimin partisi dernek olsada ülke kurtulsa” ifadelerini kullandığını öne süren Erdem, “Mehmet Cengiz’in, 5’li çetenin adamlarını “belediye başkan adayı” yapma noktasında attığınız her adımda ensenizdeyim.” dedi.

X hesabından paylaşışmda bulunan Erdem, şu ifadeleri kullandı:

“Saraçhane’nin maaşlı trolleri, zevzek ve gevezeleri beni Twitter’da TT yapmış. Ulan oğlum! Ben, Bu parti için mahpus yatmışım. Sizin gibi maaşlı beslemelerin propagandasıyla vitesi geriye takmam. Mehmet Cengiz’in, 5’li çetenin adamlarını “belediye başkan adayı” yapma noktasında attığınız her adımda ensenizdeyim. Murat Ongun; itini köpeğini paralı trollerini üstümden çek! Sen, CHP için “bu s….tiğimin partisi dernek olsada ülke kurtulsa” diyen adamsın! Çek itini köpeğini, ağzımı açtırma!”

NE OLMUŞTU?

Eren Erdem, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla bir iddiada bulunmuştu.

Erdem, CHP’nin henüz duyurmadığı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayının mevcut başkan Tunç Soyer olmayacağını öne sürmüştü.

Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay’ın CHP’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacağını belirten Erdem, Tunç Soyer için “eşi benzeri görülmemiş bir biçimde harcanmak üzeredir!” ifadelerini kullanmıştı.

Murat Ongun’la ilgili skandal iddia: CHP için ‘s….ğim partisi…’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Sahsi tanimamak ile birlikte, eger boyle bir cumle sarfettiyse, ben sahsen katiliyorum.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!