Nagehan Alçı şiddet mağduru çıktı… 4 yıl rol yapmışlar

Nagehan Alçı, Rasim Ozan Kütahyalı'nın psikolojik ve ekonomik şiddetinden kaçmak için 4 yıl önce ayrı eve taşınmış. Alçı bugün sessizliğini bozdu ve boşanma kararıyla ilgili sosyal medyadan paylaşımda bulundu.

featured

Korkusuz gazetesinin manşetinde yer alan habere göre Rasim Ozan Kütahyalı’dan 40 milyon lira tazminat ve 60 bin lira nafaka isteyen Nagehan Alçı, psikolojik ve ekonomik şiddete uğradı.

Dava dilekçesine göre Kütahyalı’nın “dediğim dedik ve baskın” kişiliği ilk günden kendini hissettirdi.

Kütahyalı’nın Nagehan Alçı’ya çok sayıda kredi kartı aldırdığı, bunları kullandıktan sonra borçları ona ödettiği öne sürüldü. “Pek kötü ve onur kırıcı davranışlara” maruz kaldığı belirtilen Alçı’nın yıllardır uğradığı psikolojik ve ekonomik şiddetten kaçmak için 2019 Mayıs’ında çocukları ile kiralık eve çıktığı dile getirildi.

4 YIL ROL YAPMIŞLAR

Alçı’nın şiddetten ancak bu şekilde bir nebze olsun korunduğu savunuldu. Dİlekçede çiftin son 4 yıldır çocukları, akraba, iş ve dost çevrelerine durumu hissettirmemek için bir araya gelerek rol yaptığı da yer aldı. Rasim Ozan Kütahyalı’nın özellikle son 5 yıldır ekonomik şiddetin dozunu artırdığı iddia edildi.

ALÇI: RASİM’LE ANLAŞIP…

Nagehan Alçı da boşanma konusunda sessizliğini bozdu.

Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan Alçı şu ifadeleri kullandı:

“Rasim’le uzlaşıp, anlaşarak evliliğimizi bitirme kararı aldık. O benim her zaman yüreğine ve aklına güvendiğim dostum ve fikirdaşım olacak. İlişkimiz hep baki kalacak. Çocuklarımız için medyadaki meslektaşlarımdan sürece saygılı olmalarını rica ediyorum..”

Nagehan Alçı şiddet mağduru çıktı… 4 yıl rol yapmışlar

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 26 Temmuz 2023, 09:48

    Bunların 2 sene önce Orhan Pamuk ile resmi çıkmamış mıydı? Oldukça samimi bir şekilde yemek yerken. İnsanları aptal yerine koymayı o kadar normalize etmişler ki geçmişteki yaptıkları paylaşımlara bakma gereği bile duymuyorlar. Düşün şu milletin yakasından artık. Yazıklar olsun!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!