Ne Aksaçlıları? Bir ad arıyorsanız '.ötünün kılı ağarmışlar' deyin!

Ne Aksaçlıları? Bir ad arıyorsanız '.ötünün kılı ağarmışlar' deyin!

İçlerinde Ahmet İnsel, Ali Bayramoğlu, Aydın Engin, Cengiz Çandar, Ertuğrul Günay, Murat Belge gibi sarayın eski gözdelerinin bulunduğu malum liberal tayfa 15 Temmuz'dan sonra nihayet 'kafa çıkartıp' bir bildiri yayınladılar.

Peşin söyleyeyim, bu bildiriye bildik bilmedik imza atanların geçmiş ve geleceklerine de zırnık saygı duymamız mümkün değildir.

Ey millet, bildiri bize gösteriyor ki, katiller yeniden toparlanıp-toplanıp olay mahalline dönüyor.

Bildiri bize gösteriyor ki, Yeni CHP, İyi Parti, Gelecek Partisi, Deva Partisi ittifakı vs. yeniden bir daha tam bir FETÖ tertibini yoluna koymuşlar.

İhanetin kara bayrağı olmuş bu tayfayla yola çıkanlar seçimden sonra yine ağlamasın.

Yok Tayyip 'hilafet'i yok 'Osmanlı Milletler Topluluğu'nu kuruyor diye yalandan acı çığlıklar atmasın.

Türk tarihinin bu en büyük ihaneti yine muhalefetin dümenine geçmişse artist artist sızlanmayı bırakın, her belaya felakete bir daha hazırlıklı olun, haliniz mecaliniz kalmışsa.

Bu bildiriyi güya görmezden gelen 'muhalefet' beklediği o büyük seçimi şimdiden kaybetmiştir, haberiniz olsun.

Adları da 'Aksaçlılar'mış, ihanetle özdeşleşen liberal kimliklerini örtmek için olacak, kendilerine şimdi de Türk tarihine dair 'Aksakallılar'dan mülhem (ilham alınmış) 'Aksaçlılar' demişler.

Hayrola küfrettiğiniz iğrendiğiniz Türk Milleti'nin Aksakallılar gibi sembol kavramlarıyla sizin ne işiniz olur?

Yine hangi kumpas peşindesiniz?

Bir ad arıyorsanız '.ötünün kılı ağarmışlar' diyebilirdiniz.

Bakın sizinle aynı fikirleri taşıyan Nagehan Alçı gibiler sarayın hala gözdesi, neden, körpe (genç, filiz, yeni) oldukları için mi, hayır, fikriniz İKTİDAR OLDUĞU için. Ağlamayın, iftihar edin, başınız göğe ersin, Nagehan Alçı'yı da kıskanıp haset etmeyin(?)

Ancak, hayırdır, o eski FETÖ günlerindeki saldırgan buyurgan çok bilmiş .ötleri burunları havalara kalkmış tavırlarınızın yerinde yeller esiyor?

Kanlı bir gangester mafya ailesinden farkları yok, mafya babaları şimdi de mafya aileleri (muhalif partiler) birbirlerine girmesinler diye güya arabuluculuğa soyunmuşlar.

Kaç zamandır ekranlarda AKP, muhalefeti, muhalefet de AKP'yi kripto FETÖ'cülükle suçlamakta, zahmet etmeyin, aramayı bırakın, işte topu bir arada, hepsi muhalefetin en tepesine yerleşmiş, yola çıkmış geliyorlar.

FETÖ bu tayfanın alayını bir kağıt peçete yapıp .tünü silerken hayatlarından siyasetten dünyadan pek memnundular rahatları pek yerindeydi?

Dünyanın en kullanışlı en cahil robottan yapılma FETÖ müridleri dahi bunların alayını parmağında oynattı, yönlendirdi, maaşladı, kafaladı, kumpaslarına ortak etti, bir ay değil bir yıl değil, aralıksız yirmi-otuz yıl iftiralarında kullandı.

Tarihlerde görülmemiş bu rezillikler yetmemiş gibi, eski günlerde çok meşhur bir TV dizisi vardı, nereye kaçarsan kaç hiç beklemediğin anda Falconetti çıkar gelir ensende biterdi, Falconetti izleyicinin kabusu olurdu, rüyalarınızda dahi Falconetti'den kurtulamazdınız, işte yine o eski ajan, dizayn, kumpas, iftira filmi başladı.

İhanetleriniz yetmedi mi?

Hayrola, batırdığınız ülkeyi bir daha mı batıralım derdinseniz, silahlı kuvvetlerde elli bini yakalanmış ajan, bir ülke daha ne kadar batabilir, daha fazla ne istiyorsunuz bu memleketten?

Hala bu milletle dalgasını geçen iblisin kuyruğu gibi bu püsküllü bela pişkinliğinizin arkasında yine kim var neler var?

Bu milleti taciz etmekten bölmekten iftira atmaktan bıkmadınız mı?

Tıynetinizi bilmeyen mi var, dışlanıp kovulup vatansız kalmanız zerre umrunuzda değil, siz ekransız kaldığınız için kahroluyor bir hafıza unutkanlığıyla kendinize bir yeni kapı arıyorsunuz, Tayyip bugün sizi çağırsa, alayınız sofrasında sıra olur eski günlerdeki gibi yine birbirinizi ezererek manken pistinde yürür gibi kameralara endamlı edalı pozlar verirsiniz.

Yine kimden işaret aldınız hangi yüzle FETÖ'nün .okuna bulanmış burnunuzu hala siyasete sokuyorsunuz?

Yeter be, düşün siyasetin yakasından, hayatlarımızı-ülkemizi av sahası-eğlenceniz CIA-ajan oyun parkına çevirmekten bıkmadınız mı? Bu kadar şehit, onurlu insanların bu denli tasfiyesi, bu kadar mezar doyurmadı mı?

Milletin yüzüne bakacak yüzünüz mü kalmış, milletin yüzüne baka baka kıvırmaktan rezil olmaktan yorulmadınız mı?

En yakın arkadaşınız Hrant'ı öldürüp ulusalcıların üstüne atmışsınız, hayrola, unuttuk mu? Ama hala 'unutmuş'a yatıyorsunuz, içinizden tek bir kişi Hrant'ı öldüren FETÖ'cülere tek laf etti mi, edebildi mi?

Hrant'ı FETÖ'nün öldürdüğünü bildiğiniz halde FETÖ'nün gazetelerinden yıllarca maaş almayı sürdürdünüz, ne ayaksınız lan siz, Hrant'ı kaç paraya sattınız?

Ceplerinizi iyi yoklayın, 15 Temmuz'un 1 dolarlarından kalmış olmasın.

Holding medyasındayken kasım kasım kasılıyor, şişim şişim şişiniyor, kırk yıl aralıksız Kadir Geceleri dahil tek bir gece ekrandan indiğiniz yoktu.

Hayrola, kovulduğunuz köşelerde neden sizleri on kişi dahi okuyup izlemiyor.

Madem o kadar değerlisiniz, evet, toplam izleyici-okuyucu sayınız en iyisinden yüz kişiyi (rakamla: 100) neden geçmiyor. Holdinglerin ABD elçiliklerinin şişirdiği balonlar, çünkü millet sizden iğreniyor.

Hayrola ne çabuk sönüp kayboldunuz şimdi yine sizi kimler şişiriyor?

Bir ülke tarihi için kara bir felaket olarak sizin ihanet gününüzden daha kötüsü ne olabilir.

Gönüllü, güle oynaya ekranlarda orduyla milletle tarihle dalganızı geçip kahkahalar atıyordunuz, unuttuk mu, kullanıldınız ve işiniz bitti.

Hala bu yüzsüzlük hala maydanoz olma hala bu pervasızlığınız arkasında yine hangi güçler var?

FETÖ'nün kapatma karıları, sarayın dünkü gözdeleri, bu millet hala sizin boklarınızı yıkaya yıkaya temizleyemiyor.

Bildiriden anladığımız: Ağız değiştirmişler. Yine taraf değiştirmişler. Yine politik manevralar peşindeler. Şu cümleler aynen bildiriden:

'..tarafsız olması gereken yargı sarayın emri altında...'

Be yüzsüzler, 2010 anayasası sizin eseriniz değil mi?

Yargıyı CIA ajanı cahil köpek bir vaazın eline veren siz değil misiniz.

Hiç suçunuz yokmuş gibi nedir bu cümleler çoluk çocuk mu kandırıyorsunuz?

2010 Anayasasında çığlık çığlığa konuşacak yer bulamıyorduk, konuştuğumuz her yeri tutukladılar ya da gaz bombaları attılar, o günlerde, yargı FETÖ'nün emrine giriyor diye feryatlar içindeydik, ne diyordunuz bizim için: 'Ergenekon'un uçları dışarda kaldı, bunları da alın'. Bu gestapo talimatları (kayıtlarda) veren siz değil miydiniz?

Şu satırlar da aynen bildiriden:

'..En önemlisi cephelere bölünüyoruz, araya nifak sokuluyor, ki, dindarı laiki, sünnisi alevisi, sağcısı solcusu, Türk'ü Kürt'ü, genci yaşlısı bu gidişata dur demesin.'

Be uslanmaz arlanmaz terbiyesizler, kırk uzun yıl, bu memleketi laik-şeriat ortadan ayıran, kasıtla Türk-Kürt bölen, sünni-alevi kaşıyan çatıştıran siz değil misiniz?

Hayrola, yine barış kelebeği mi oldunuz?

Şu cümleler de bildiriden:

'..Hepimiz tehdit altındayız...'

Bela mısınız lan, hepimiz istisnasız kırk yıldır Demirel, Özal, Tansu, FETÖ, Tayyip, tehdit altındayız, ama siz hep 'iktidardaydınız'. Bu tehditi başlatan destekleyen inşa eden her dönem iktidara taşıyan siz değil misiniz? Siz kovulunca mı 'tehdit' başladı.

Şimdi tehdit size ulaşınca mı 'hepimiz' olduk. Allahsız kitapsız vicdansızlar, bizleri hafızasız böcekler, kendiniz gibi sersem mi sandınız?

Şu cümleler de bildiriden:

'...aşımızı işimizi de tehdit ediyor'

Ey millet, bu işbirlikçi tayfanın kırk yıllık yazdıklarına satır satır bakın, hayatlarında ilk defa 'aş' ve 'iş' diyorlar. Zaman, Taraf, Radikal, NTV, CNN, Habertürk'te otuz uzun yıl ağırlanan bu tayfa kırk yıl aş iş lafını tek bir gün tek satır demedi. Ama şimdi akıllarına aş, iş gelmiş. Tarihlerine not edin ilk defa aş, iş gibi kelimeler kullanıyorlar.

Terbiyesiz herifler aşınız işiniz kalmadıysa gidin FETÖ'nün çaldıklarından mağdur(?) arkadaşlarınıza hissenize düşen suç ortaklığınızın payını isteyin.

Şu cümleler de bildiriden:

'.. İktidar gücünü muhalefetin dağınıklığından alıyor...'

Hayrola, muhalefeti dizayn işi yine size mi düştü?

İhanetinizi unutanlar sizin kadar şerefsiz olsun.

Hala kendinizi kurufasulyeden nimet mi sanıyorsunuz?

Kulluk yapacak kendinize başka bir şeyhlik başka bir krallık bulun.

Ey millet, liberaller yeniden bir daha FETÖ'nün bacakları arasından sallanan .oklu et parçasını yalamaya başlamışsa aynı film sil baştan başladı, başlıyor, demek.

Şu cümleler bildiriden:

'..Topyekün tehdit, topyekün karşı koyuşla bertaraf edilir...' diyorlar, ne diyeyim, demek önceki topyekün silahlı kalkışmanız kafi gelmemiş, Allah topyekün belanızı versin.

Haydi size bir şans verelim, hadi kalkın FETÖ'ye karşı Süleymancılara karşı Menzil ve İmamoğlu'nun arkasına aldığı tarikatlara karşı tek bir laf edin bakalım.

'Muhalefet bloku' dediğiniz FETÖ artıkları, Süleymancılar, İmamoğlu'nu destekleyen tek dava açmadığı vakıflar tarikatlar, hadi tek laf edin de görelim!

Hadi Balyoz, Ergenekon iftiralarınıza karşı tek laf edin bakalım, edemezsiniz, suç üstü yakalandınız, rezil rüsvay oldunuz, sümük gibi kapıya atıldınız. Ne o, rahmetli Huysuz Virjin'den boşalan yere mi oynuyorsunuz: Katina'nın Elinde Makası?

Yani muhalefete şunu diyorlar: 'Katinam .ikmeyi bilmez, getir .ikeyim'.

Yani Atatürkçüler, Cumhuriyetçiler, Ulusalcılar oy verecek ama Ulusalcılar Cumhuriyetçiler, Atatürkçüler makası eline alıp dikmeyi bilmez.

Bu yüzden makası liberal tayfa eline almak istiyor, çünkü deneyimleri var, bu memleketi hukuku askeriyesini siyasetini ancak onlar ...ebilir.

Aman dert etmeyin, şüpheniz olmasın, öteden beri yazıp-çizip söylüyoruz, muhalefet çoktandır makası sizin elinize verdi.

Bildirinizden anladığımız muhalefetin elinden makası alıp yine bu memleketi eskisi gibi güle oynaya diker .ker kanlı eğlenceli hain şovunuzu yaparsınız.

Şu cümleler de bildiriden:

'.. Yayılmacı, fetihci hevesle yurtta barış dünyada barış ilkesi yerine yedi düvelle savaş, çatışma düşmanlaştırma alıyor...'

Hayırdır, yurtta sulh mottosuyla dalgasını kırk yıl geçen sizdiniz!

Yurtta sulh diyenlere faşist diyen içe kapanmacı diyen Kuzey Kore'ye Şili'ye benzeten sizdiniz. Sonra, dış dünyaya açılalım deyip Irak ve Suriye savaşlarına otuz yıl aralıksız destek veren de sizdiniz?

Başardınız işte Irak, Suriye yerle yeksan ve milyonlar öldü.

Ve amacınıza ulaştınız Türk Ordusu tasfiye edildi, coğrafya ABD eliyle parçalandı, sizin marifetiniz niye üzülüyorsunuz?

Savaşa karşı çıktık diye bize Saddamcı diyen sizdiniz?

Yurtta Sulh diyerek nihayet yurda mı dönüyorsunuz? Irak'ta Suriye'de bıraktığınız milyonlarca müslüman ölüsüne bir zahmet hiç bakmayacak mısınız?

Hayırdır, anlayamadım, 'yurtta sulh' diyerek 15 Temmuz gecesi ihtilal bildirisine mi gönderme yapıyorsunuz?

Yoksa yurtta sulh ibaresiyle FETÖ'cü kumpas kafasıyla hala Atatürkçüleri mi kafalamaya çalışıyorsunuz?

Atatürkçüleri kafalamaksa, dert etmeyin, o iş bitti. Atatürkçüler dernekleri partileri sivil kurumları internet siteleri tüm cepheleriyle yeni muhalif dönemin 'kullanışlı' gönüllüleri çoktan oldular.

Küreselleşmenin önünde engel diye milli devleti, Cumhuriyet'i yıkmak için yola çıkan siz değil miydiniz?

Peki on uzun yıl 'vesayet' deyip Türk Devleti'nin anahtarlarını FETÖ'ye teslim etmediniz mi? Bu mübarek ulvi göreviniz için Balyoz ve Ergenekon operasyonlarındaki kışkırtmalarınız, tertipleriniz, iftiralarınız onlarca yıl gırla gitmedi mi?

Bir pişmanlığınızı bir itirafınızı gördük mü, hayır!

Daha bize ne anlatıyorsunuz? Bir ülkenin silahlı kuvvetleriyle hukukuyla siyasetiyle şerefsizce onlarca yıl oynamış FETÖ, CIA ajan pislikleri ayıklanamaz temizlenemez hale getirmişsiniz. Ve hala konuşacak surat buluyorsunuz, pes doğrusu.

Hangi suratı mı buluyorsunuz, muhalefetin suratını, sizin gibi affedilmez ihanet günahlarını işleyenleri bile bile sizi saflarına katan, sizi hala ekranlarına çıkartan sizinle aynı bildiriye imza atan muhalefetin yeni suratı.

Alayınız aynı filmi sil baştan yeniden oynatacağını sanacak kadar kullanışlı dangalaklarsınız!

Bildiriden anladığımız, muhalefet, bu FETÖ artıkları-pisliklerini temizlemek yerine, aksine, FETÖ'nün kapatma karılarını, sarayın eski cariyelerini alayını toplayarak Recep Tayyip Erdoğan'ın karşısına, yeni bir seçime işte bu tayfayla gidiyor!

İmamoğullarınızla Kaftancıoğullarınızla Murat Belgelerinizle Cengiz Çandarlarınızla Ali Bayramoğullarınızla Babacanlarınızla Abdullah Gül'lerinizle sandıklarınız dolar taşar, bugünden hayırlı bereketli olsun.

En yakın arkadaşlarımızın suratına kapıyı kapatarak bu projeyi ilk gününden ifşa ederek bu internet sitesini gelip kurduk, 'ne projesi' dediler, okuyun bildiriyi. Projenin bedenleşmiş dile gelmiş halini görün.

FETÖ artıkları ve FETÖ ihanetleri, yeni cemaatler yeniden 'örgütlenmiş'.

FETÖ yine liberallerin koklayıp yaladığı paçalı donunu indirmiş.

FETÖ'nün paçalı donunun önü, aydınların en kalabalık tıkış tıkış olduğu yer.

FETÖ'nün paçalı donunun önünde tıpış tıpış eğilenler.

Böyle deme, ayıp oluyor Nihat Genç, FETÖ'nün paçalı donu değil o, Atatürkçülerin (?) yeni meşalesi?

Paçalı donun önü demeyin, burası, Cumhuriyet ve kazanımlarının 'kutsal emanetler odası'.

Ancak FETÖ de eski FETÖ değil, Netflix izleye izleye o da fantezilerini geliştirdi, paçalı donu önünde eğilenlerin eline 'kaz tüyü' veriyor, içi gıdıklansın diye.

Hayır hard porno edepsiz şeyler ima etmiyorum, kaz tüyünü hokkasına bandırıp muhalefete işte bu bildirileri yazdırtıyor, ınnn ınnnn, merak içindeyiz, kaz tüyü, muhalefete beklediği hareketi sağlayacak mı?