Nedeni Fettah Tamince mi? Kılıçdaroğlu’ndan Antalya davetine ret

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’li Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen “Uluslararası Antalya Yörük Türkmen Festivali”ne katılmadı. Son anda gitmekten vazgeçen Kılıçdaroğlu’nun Fettah Tamince’nin de sponsorlar arasında olmasından rahatsız olduğu öne sürüldü.

featured
service

CHP’li Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen “Uluslararası Antalya Yörük Türkmen Festivali” CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu katılmadı. Son anda gitmekten vazgeçen Kılıçdaroğlu’nun daha önce iki FETÖ soruşturmasında takipsizlik verilen, bir davada ise beraat eden Fettah Tamince’nin de sponsorlar arasında olmasından rahatsız olduğu öne sürüldü.

T24’ün haberine göre festivalin gala gecesinde Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu da hazır bulundu. CHP Antalya İl Başkanlığı’nın sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarda ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in hemşehrilerine attığı toplu SMS mesajında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun da festivale katılacağı duyurulmuştu. Ancak Kılıçdaroğlu açılışa gelmedi, mesaj göndermekle yetindi.

Vatandaşların geçim zorluğuna dikkati çekmek için evinde bir hafta elektriksiz oturan CHP liderinin, festival için yapılan yüklü harcama ve sponsorlar arasında yer alan bazı kuruluş ve firmaları öğrenince, parti tabanında oluşan rahatsızlığı dikkate alarak festivale katılmaktan son anda vazgeçtiği iddia edildi.

Rixos otellerinin sahibi Fettah Tamince’nin konaklama sponsoru olduğu belirtildi.

 

Nedeni Fettah Tamince mi? Kılıçdaroğlu’ndan Antalya davetine ret

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 1 hafta önce

  ondan degıl kardesım. gorusune uymuyor.

 2. 1 hafta önce

  Icinde Turk olana ve Turk kulturu ile ilgili olana alerjisi var o yuzden gitmiyor.

 3. 6 gün önce

  Feto abilerin karşısında el pençe duran tamince okulunda kimlere hizmet eden yetiştiriyor, mezunlarını hangi devlet kadrolarına yerleştiriyor soracak devlet yok

  Cevapla
 4. 6 gün önce

  Yörük festivaline katılır mı hiç ideolojik görüşlü alevi kürt kemal.
  Halbuki alevi kardeşlerimizde kürt kardeşleremizde böyle bir ideolojik yaklaşım kalmadığı halde bir partinin genel müdürü böyle cins işte.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!