Norm Ender’e YouTube şoku

featured
service

Norm Ender’in pek çok popüler ismi topa tuttuğu ‘Mekanın Sahibi’ isimli parçası, telif hakları nedeniyle YouTube’dan kaldırıldı.

Geride bıraktığımız yaz ayları, ülkemiz rap dünyasında oldukça önemli işlere imza atılan bir dönem olarak hafızalarımızdaki yerini koruyor. Bu dönemde pek çok ünlü isim, rap camiasını karıştıracak işlere imza atmış ve adlarından sıkça söz ettirmeyi başarmıştı.

Bu isimlerin arasından özellikle en çok konuşulanı olan Norm Ender, yaptığı ‘Mekanın Sahibi’ şarkısı ile tüm rap dünyasını birbirine katmış, aynı zamanda da pek çok eleştiriye maruz kalmıştı. Şimdiyse şarkıyla alakalı yeni bir gelişme yaşandı.

Norm Ender’in rap dünyasında yer alan pek çok ismi topa tuttuğu ‘Mekanın Sahibi’ parçası, bugün itibarıyla YouTube’dan kaldırıldı. Mekanın Sahibi, geçtiğimiz temmuz ayında çıkışını yaptığından beri YouTube üzerinden 120 milyondan fazla dinlenmiş ve YouTube Trendler listesinde uzunca bir süre 1 numarada kalmıştı.

Ünlü rapçi Norm Ender’den ‘Mekanın Sahibi’ parçasının YouTube’dan kaldırılmasıyla ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi. Bu noktada videonun YouTube’dan neden kaldırıldığı henüz bilinmezken videoyu YouTube’da aratan kullanıcılar ise “Bu video, Dum Money Entertaintment tarafından gelen bir telif hakkı hak talebi nedeniyle artık kullanılamıyor” yazısı ile karşılaştı.

Norm Ender’e YouTube şoku

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 2 sene önce

    Beat i çalıntı çünkü o yüzden kaldırılmıştır.

    Cevapla
  2. 2 sene önce

    Çalıntı şarkı yaparsa tabş kaldırırlar arkadaki müziğe kadar çalıntı

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!