Milli Gazete Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu'nu sansürledi

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Saadet Partisi Genel Başkanık Temel Karamollaoğlu ile Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk'ü ziyaret etti. Ziyarete ilişkin Davutoğlu’nun Twitter hesabından paylaştığı fotoğrafta makam koltuğunda Asiltürk’ün oturması dikkat çekti. Saadet’in yayın organı Milli Gazete de servis ettiği haberde Karamollaoğlu’nu sansürledi.

Milli Gazete Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu'nu sansürledi

VERYANSIN TV

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk'ü genel merkezindeki makamında ziyaret etti. 

Basına kapalı yapılan görüşme sonrası Ahmet Davutoğlu, sosyal medya hesabından ziyaretin fotoğraflarını paylaştı.

Fotoğrafta, Asiltürk’ün makam koltuğunda, Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu'nun ise Davutoğlu ile birlikte sandalyede oturduğu görülüyordu.  

Saadet Partisi ve Milli Görüş hareketinin yayın organı olan Milli Gazete ise görüşmeye ilişkin hem gazetede hem de internet sitesinde verdiği haberde, Karamollaoğlu'nu göstermeyen fotoğrafları tercih etti. Haberde ziyarette Karamollaoğlu'nun bulunduğu da belirtilmedi. 

Fotoğraf karesi, sosyal medyada tartışma konusu oldu ve farklı yorumlar yapıldı...