Özel kulis: CHP Memleket’e operasyon çekiyor

featured
service

Memleket Partisi’nden ayrılan ya da gönül olarak ayrılmış fakat üyeliği devam eden bazı partililerin CHP’ye girmek için CHP içinde kulis yapmaya başladığı öğrenildi. CHP’li üst düzey bazı yetkililerin de önemli birkaç Memleket Partisi üyesi kişilerle temas kurduğu, Memleket Partisi içinden üye koparıp partilerine katmaya çalıştığı bilgisi geldi.

VERYANSIN TV

Veryansın Tv’nin CHP kulislerinden edindiği bilgilere göre, CHP ve Memleket Partisi arasında ilginç olaylar dönüyor. Buna göre, Memleket Partisi’nden son dönemlerde ayrılmış ya da üyeliği devam etse de partiden gönül olarak uzaklaşmış bazı isimlerin CHP içinde kulis yapmaya başladığı öğrenildi. Bu kişilerin CHP’de yer kapmaya çalıştığı, bunun sayısının da azımsanmayacak düzeyde olduğu belirtildi. Bu kişilerin bazılarının tek tek bazılarının da grupça hareket ettiği bildirildi. CHP’li yetkililerin de bu görüşmeleri değerlendirmeye aldığı söyleniyor.

‘CHP BAZI MEMLEKET PARTİSİ ÜYELERİYLE GÖRÜŞTÜ’

Kulislerde konuşulan en dikkat çekici konu ise, CHP’nin Memleket Partisi içinde gizliden gizliye üye kazanma operasyonuna girişmiş olması. Bunun için üst düzey bazı CHP’li yetkililerin Memleket Partili birkaç kişiyle görüştüğü, bazılarının da nabzını yokladıkları öğrenildi.

CHP’nin bu hamlesinin Memleket Partisi’nin büyümesinin önünü kesmek olduğunu belirten kaynaklar, muhalefet partisinin oy kaybını en aza indirmek için bu görüşmeleri yapmaya çalıştığı kaydedildi.

Özel kulis: CHP Memleket’e operasyon çekiyor

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

6 Yorum

 1. 4 ay önce

  CHP’nin kuruluş ilkelerini yok sayan Kılıçdaroğlu ve ekibi istifa ederse, gerçek vatansever seçmenler
  gerekli olan çoğunluğu sağlar. diye düşünüyorum.

  Cevapla
 2. 4 ay önce

  Siyasetin rantiyecileri.

  Cevapla
 3. 4 ay önce

  Memleket Parti’sindeki dejenere yapıyı görüp de geçmeyenleri sorgulamalı. Bomboş bir parti. Hatanın neresinden dönersen kardır.

  Cevapla
 4. 4 ay önce

  Aykut dejenere kelimesi en çokta size yakışıyor. genel başkanınıza bakınca soyu bile belli değil, kucağına oturmadığınız ideoloji kalmadı şimdide terör örgütlerinden medet umacak durumdasınız..!

  Cevapla
 5. 4 ay önce

  Kilicdaroglu’nu bahane ederek CHP’den ayrilip baska bir parti kuranlari ben CHP’den ayrilip DP’yi kuran Menderes ve yandaslarina benzetiyorum.Ki o Menderes,ülkeye hicbirsey vermeyip birde ülkeyi ABD’nin sömürgesi yapmistir.Simdi onun hesabini yapmiyoruz ama Muharrem Ince ve pesine takilan birkac kisi!CHP’yi bölmek icin bir komplo hazirladilar bu komplo ile Erdogan’a yag cekmeyi denediler.CHP zaten 1950 yilindan itibaren dinci ve toprak agalarinin korkunc dezinformasyonu ile karsi karsiya bir partidir.1950 itibariylede Ecevit ve 60 sonrasi kisa bir inönü dönemi disinda iktidara gelmemis bir partidir.Ama din bezirganlari Atatürk düsmanlari kürsüye cikip konusurken sanki Türkiye’yi sadece CHP yönetmis gibi bir algi yaratiyorlar.Türkiye’yi batiran iktidarlarin hepsi sagci ve din bazli iktidarlardir ve hedeflerinde Cumhuriyeti yok etmek, seriat düzenini getirmek, insanlari kölelestirmek gibi bir siyaset vardi.Neden basarili olamadilar sorusunun cevabida TSK’da saklidir.Eger TSK olmasaydi Türkiye, Erdogandan cok önceleri seriat düzenine gececekti.Bunu inkar edenler olabilir,hatta bizlere postal yalayicida diyebilirler.Ancak ben Atatürk’ün emanet ettigi bu cumhuriyeti korumak icin yemin etmis o serefli postallari yalarim.Erdoganin ilk icraati TSK’nin ic güvenlikle ilgili yükümlülügünü iptal etmek TSK’yi tamamen disa dönük bir kurum haline getirmek Atatürkcüleri Fetö ile isbirligi yaparak ordudan temizlemek dolayisiyla 15 Temmuzla da devleti fiilen ele gecirmek olmustur.Ve Türkiye hizla seriat düzenine dogru kaymaktadir.

 6. 4 ay önce

  Memleket Partisi aynen AKP gibi bir proje partisidir amac CHP’yi bölmek ve AKP’nin secimlerde basarili olmasina hizmettir.CHP liderine soyu bile belli degil diyebilecek kadar zihinsel sorunlu olanlarin gürcülere nasil taptiklarini 19 yildir yasiyoruz.Türkiye’yi bir Gürcü yönetiyor bundan mutlu olanlar soyu sopu belli olan serefli bir kisi icin soyu bile belli degil diyebilecek kadar kendilerini kaybetmis akil yoksunlaridir.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!