Özgür Özel Kürtçe operaya gitti, ‘kardeşlik’ mesajı verdi

CHP lideri Özgür Özel, "Bir Opera Gecesi" isimli Kürtçe opera dinletisine katıldı. Etkinliğe CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ve Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ile katılan Özel, dinletinin ardından HEDEP Van Milletvekili Pervin Buldan ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

featured

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, soprano Pervin Chakar ve piyanist Paolo Villa’nın “Bir Opera Gecesi” isimle Kürtçe dinletisine katıldı.

Özel, Kadıköy Belediyesi Süreyya Opera Sahnesi’ndeki dinletinin ardından, sahneye çıkıp sanatçıları tebrik etti.

Programın ardından Özel, CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, HEDEP Van Milletvekili Pervin Buldan, CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ve CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

‘KARDEŞLİK’ MESAJI

Etkinlik sonrası Özel, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Özel, “İstanbul Kadıköy’de Süreyya Opera Sahnesi’nde ünlü soprano Pervin Chakar ve piyanist Paolo Villa’nın “Bir Opera Gecesi” dinletisine katıldık. Sn. Chakar’ın performansı kadar verdiği barış kardeşlik mesajları ve deprem acımızı paylaşması da etkileyiciydi.” dedi.

Özgür Özel Kürtçe operaya gitti, ‘kardeşlik’ mesajı verdi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

  1. 20 Kasım 2023, 16:57

    İsterse gitmesin de görelim. Tıpış tıpış gidecek. Ustam ölmüş, ben satarım…

  2. Lice’de PKK/hdp’lilerin karakol yapımına karşı ayaklanmasına Diren Lice diye twitiyle destek veren Şerdil Dara da hazır bulunmuş..

  3. Elbirligiyle Türkiyenin altini oyuyor. Sunu chp ye genel baskan yapanarin allah belasini versin. Yaziklar olsun.

  4. Ondan sonrada CHP yüzde yirmi beşi geçemiyor diye hayıflanı suçu vatandaşa atarsınız sizde bu kafa olduğu sürese Erdoğanı kimse indiremez o koltuktan! Hadi bakalın alın istanbulu ankarayıda görelim bekleyin veririz size oy?!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!