‘Pankartları o astırdı’ demişti… Gündem olan videonun ardından Buğra Kavuncu’dan ilk açıklama

featured

‘Hudut Namustur pankartlarını bize İYİ Parti İl Başkanı Buğra Kavuncu astırdı’ diyen Ahmet isimli gencin yayınladığı videoya Kavuncu’dan açıklama geldi.

İstanbul’un bazı bölgelerine asılan, “Öfkeli Genç Türkler” imzalı “Hudut namustur” yazılı pankartları asanlardan Ahmet isimli genç, sosyal medya hesabından dün gece paylaşılan bir video tartışma yarattı.

Ahmet o videoda, söz konusu pankartları İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun talimatı ve yanındakilerin çeşitli vaadleriyle astıklarını öne sürmüştü.

Videonun ardından Ahmet’in arkadaşları ve bazı İYİ Parti mensupları, videonun Ahmet’e zorla çektirildiğini ve kendisinden haber alınamadığını öne sürdü.

Ahmet’in videodaki iddiaları üzerine gözler Buğra Kavuncu’ya çevrildi. Kavuncu olayla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Kavuncu, pankartı kendisinin astırttığı iddiasının doğru olmadığını ve söz konusu videonun baskı altında çektirildiğini öne sürdü. Kavuncu, bir an önce genç arkadaşın yerinin tespit edilip bulunması çağrısı yaptı. Söz konusu genci ilk defa adliyeye gittiğinde gördüğünü söyledi.

Kavuncu’nun açıklamasının tamamı şöyle:

‘Pankartları o astırdı’ demişti… Gündem olan videonun ardından Buğra Kavuncu’dan ilk açıklama

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 11 ay önce

    Sayın Kavuncu, bu tür pis numaralar nasıl çevrilir, önce sayın dayınız E. Altaylı’ ya sorunuz. Kendisi her türlü ortalığı karıştırma işini iyi bilir.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!