Parçalanmış kadın cesedi bulundu, sokak köpekleri toplatıldı

Kütahya'da parçalanmış kadın cesedi bulundu. Cesedin yakınındaki 6 sahipsiz köpek uyuşturucu iğneyle bayıltılarak barınağa götürüldü. Kadının sokak köpeklerinin saldırısı sonucu mu yoksa başka bir nedenle mi öldüğüne ilişkin araştırmalar sürüyor.

featured

Kütahya’da merkeze bağlı Sekiören köyünde Emine Akçay’ın (68), evine yakın bölgede parçalanmış cesedi bulundu. Jandarmanın ilk incelemesine göre, vahşi hayvan saldırısına uğradığı değerlendirilen Akçay’ın cansız bedeni, otopsi için hastane morguna götürüldü.

Kütahya’ya 16 kilometre uzaklıktaki Sekiören köyünde, yol ortasında, başı ve bacağı olmayan kadın cesedini görenler, jandarmaya ihbarda bulundu. Kısa sürede bölgeye gelen ekipler, yaptığı araştırmada cesedin, yakında evi bulunan Emine Akçay’a ait olduğunu belirledi. İlk incelemeye göre, vahşi hayvan saldırısına uğradığı değerlendirilen Akçay’ın cansız bedeni, savcılık ve jandarma ekiplerinin incelemesinin ardından otopsi için Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Emine Akçay’ın komşusu Aysun Çapa, “Burada kadınlar vardı, bağrışıyorlardı. O anda çıktık. Cesedi gördük. Sadece ceset vardı. Kadınlarla hemen bakıp korkudan geçtik. Cenazenin kafası ve bacağının biri yoktu. Hemen çekildim zaten” dedi. DHA

Parçalanmış kadın cesedi bulundu, sokak köpekleri toplatıldı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

11 Yorum

 1. 2 ay önce

  Yeni bir numarayla karşı karşıyayız abiler dikkat! Köpekler kadın başını mı kopartmış? Bu ne biçim bir tezgah?

  • 2 ay önce

   Haberi görünce medyayı taradım. Bu haberi bu şekilde sokak hayvanları ile ilişkilendiren bir başlık başka hiçbir mecrada yok.

  • 2 ay önce

   evet huseyin, onlar acikinca sakin duruyor. ne diyorsun sen ya, git 1 hafta bu mahallelerde yasa sonra konus

 2. 2 ay önce

  Bu olay kırsalda yaşanıyor oralardaki sokak köpeklerinin çoğu çoban köpeği kırması vesaire yaşlı bir kadını bırak orta yaşlı silahsız birini bile ısırarak öldürebilirler açsalar.

  Gerçek olabilceğini düşünüyorum ama bu haber tüm medyaya düşerse bilin ki amaç farklı önemli olan gerçekler değil medyanın propagandası ve politik bağlantısı

 3. 2 ay önce

  Her şeyde baş suçlu önce zavallı köpekler.

  Sen de parçala birini görür at kırsala, kim yaptı? Elbette köpekler.

  • 2 ay önce

   Bu iddianız sokak köpekleri yüzünden son 1 yılda 25 kişinin öldüğü gerçeğini değiştirmiyor. Bir kısmı parçalanarak ölen insanlar. Bir kısmı kaçarken arabanın altında kalan çocuklar. Bu kadın köpekler yüzünden ölmemiş olsa bile böyle bir realite var ortada.

   • 2 ay önce

    Peki, kaç kadın eşleri tarafından öldürüldü? Tam 157 kadın!

    Bu başıboş erkekleri toplayıp barınağa mı götüreceğiz?

 4. 2 ay önce

  Sokak hayvanlarina karsi yürüttügünüz Algi sebebiyle, sizi kiniyorum Veryansin.

 5. 2 ay önce

  Başıboş sokak köpekleri toplatılmalıdır. Her nerede varsalar ve dolaşıyorlarsa. Bunun başka bir yolu yok. Sonra uyutulup öldürülür mü, barınakta mı tutulur, orasını belediyeler bilecek.

 6. 2 ay önce

  Sokak köpekleri toplanıp öldürülmelidir diyenler toplanıp toplumdan izole edilmelidir. Medeni toplumlarda bu tür sapıklar kamusal alanda serbest hareket edemezler.

 7. 2 ay önce

  Burası binlerce yıldır köpekleri ile yaşayan Türk Milleti’nin yurdu. Beğenmeyen batıda nato ülkelerine, doğuda arap ülkelerine gidip o kültürlerde mutlu mesut yaşayabilirler.
  Türkiye’de Türk kültürüne uyacaksınız!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!