Pedofili milyarder Epstein davasında son gelişme: Dünyaca ünlü kişilerin ismi geçiyor...

Epstein davasında son gelişme, binlerce belge halka açıldı! Belgelerde dünyaca ünlü kişilerin isimleri geçiyor. İşte o isimler ...

Pedofili milyarder Epstein davasında son gelişme: Dünyaca ünlü kişilerin ismi geçiyor...
Pedofili milyarder Epstein davasında son gelişme: Dünyaca ünlü kişilerin ismi geçiyor...

Tutuklu bulunduğu hücresinde intihar eden Pedofil milyarder Epstein’in mühürlü bulunan gizli dosyaları geçtiğimiz hafta mühür kırılarak açıldı ve halka açıldı.

ABD’de Federal Mahkeme Bölge Hakimi Loretta Preska, pedofil milyarder ve çocuk taciri Epstein’in tutukluğu bulunduğu hücresindeki intiharından sonra mühürlenen gizli belgelerin Perşembe günü açılmasını ve kamuoyu ile paylaşılmasını iki sayfalık resmi bir yazı ile emretmişti.

Geçtiğimiz haftalarda FBI'ın tutukladığı, Epstein’in “madamı ve kara kutusu” olan Ghislaine Maxwell'in avukatları bu kararı engellemek ve yayın yasağı getirmek için epey uğraşsalar da Mahkeme Yargıcı, Maxwell ve avukatlarının suyu bulandırmak istediklerini iddia ederek, belgeleri paylaşıma açma kararı vermişti. Maxwell’in avukatları Maxwell ve Epstein’ile ilgili görselleri mağdurların paylaşımının engellenmesini de istemiş ama isteği kabul edilmemişti.

Hemen ertesinde ise eşine az rastlanır bir olay gerçekleşti. Pedofil milyarder Jeffrey Epstein’in hücresinde intihar etmiş olarak bulunduktan sonra mühürlenmiş olan dosyaların mühürleri kırılarak açıldı ve en az 2000 küsur sayfalık belge internet üzerinden halka açıklandı. Jeffrey Epstein ile mahkemeye sunulan bütün belgelerin toplamının ise 7000 sayfa civarında olduğu belirtiliyor.

Ghislaine Maxwell hakkında, yüzlerce sayfalık Mahkeme Belgesi, Yargıç kararıyla kamuoyu ile paylaşıma açıldı...

Halka açıklanan belgeler arasında Esptein’in Lolita Express isimli özel jetiyle Little Saint James adasına götürdüğü ünlülerin uçuş kayıtları da bulunmakta.

Listede göze çarpan en ünlü isimlerden bazıları: dünyaca ünlü top modeller Heidi Klum, Naomi Campbell, eski ABD Başkanı Bill Clinton (26 kez gitmiş), dünyaca ünlü İngiliz aktör Kevin Spacey, Epstein’in avukatı Alan Dershowits, İngiltere Prensi Andrew, eski ABD Başkan yardımcısı Al Gore, kehanetleri ile olay olan ünlü animasyon Simpsonlar’ın yaratıcısı Matt Groning..

Belgelerde isimleri geçen ünlüler, Esptein’in “madamı ve kara kutusu” Ghislaine Maxwell’in ifadesinin alındıktan sonra çıkan sonuçlara göre tutuklanabilirler.

Virginia Roberts Giuffre Pandora’nın Kutusu'nu açan isim oldu

Belgelerde isimleri geçen ünlüler adaya hiç gitmediklerini ve adada işleyen pedofili ağından haberleri olmadıklarını açıklasalar da FBI’ın Ghislaine Mawxwell’i tutuklarken evinde ve Epstein’in günah adasında bulduğu bazı görseller bu açıklamaları çürütmekte…

Dünyaca ünlü top model Naomi Campbell Instagram üzerinden yaptığı açıklamada adaya iddia edildiği gibi sıklıkla gidip gelmediğini sadece bir kere doğum gününü kutladığı ve olan bitenden habersiz olduğunu belirtse de bugün 36 yaşinda olan mağdurlardan Virginia Roberts, attığı Twitte Naoimi Campbell'in St.Tropez'deki 31.dogum günü partisinde olduğunu Epstein'in kendisini Sex Kölesi olarak kullandığını iddia ederek Naomi’ye şu cevabı vermiş oldu : “Hadi be oradan hepiniz oradaydınız!!!”