Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu: Maskeni tak, maskeyle seviş

Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, yeni tip korona virüs salgının etkili olduğu bu günlerde cinsel hayatın nasıl olması gerektiği sorusuna yanıt verdi.

Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu: Maskeni tak, maskeyle seviş

Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, Anıl Sural’ın YouTube kanalına konuk oldu ve yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu.

Çilingiroğlu’nun açıklamalarından bir bölüm:

“Bu virüs duygusal bir virüs. Küçümsersen ne olur? Geliyor bir çakıyor sana. İngiltere Başbakanı Boris Johnson ‘Ben el sıkışacağım’ dedi. ‘Biz doğal seleksiyon uygulayacağız’ dedi, virüs geldi çattı ona. Virüs hakkında fazla konuşmayacaksın. Çok duygusal. Şunu söyleyeceğim. 23 Nisan’ı yaşıyoruz. Ramazan geldi. Biz bu dünyayı… Bir tane gezegenimiz var. Mars’a gittiğinde okyanusun kenarında çay içebilecek misin? Bu dünyayı kaybetmeyelim. Yerde bir çöp görürsek çöp tenekesine atalım. 8 milyar olmuşuz.

(Cinsel ilişkiyle ilgili soru üzerine) Diyelim ki benim veya senin eşinde var. Cinsel ilişkiye girdin, enerji de yükseliyor. Bunu takmazsan ne olacak? Geçecek. Bunu tak bununla seviş.Maskeni takacaksın, bitti.”