Rebul’dan kolonya fiyatı açıklaması

Türkiye'de koronavirüs vakası görülmesi ile birlikte bir anda artan kolonya fiyatları ile ilgili kolonya üreticisi Rebul'dan açıklama geldi. Rebul ürün fiyatlarında bir değişiklik olmadığını belirtti.

Rebul’dan kolonya fiyatı açıklaması

Rebul tarafından yapılan açıklamada ürünlerin satış fiyatlarında herhangi bir değişiklik ve artış yapılmadığı belirtildi.

Yapılan açıklamada şöyle denildi:

* 125 yıldır, “Türkiye’de Kolonyanın Adı” olarak çok özel ürünlerimiz ile müşterilerimizin hayatlarına ferahlık ve keyif katmayı amaçlıyoruz.

* Dünyanın içinden geçtiği zorlu süreçte, küresel sağlık sorunun ülkemize de yansıdığı bu hassas günlerde bulunduğu topluma sorumlu ve duyarlı bir marka olarak ürünlerimizin satış fiyatlarında herhangi bir değişiklik / artış yapmadığımız belirtmek isteriz.

* Ürünlerimizin tavsiye edilen fiyat üzerinden satışı devam etmektedir.

* Bunun dışında şirketimizden bağımsız olarak gerçekleşen toplu alımlar ve bu alımların perakende piyasasına yansıma noktasında ise serbest piyasa şartları gereği ürün fiyatına müdahale etmemiz kanunen mümkün değildir.

* Stoklarımızı sizlerden gelen yoğun talepler doğrultusunda sürekli güncellemekte ve elimizden geldiğince tüm tüketici taleplerine cevap vermeye çalışmaktayız.

* 125 yıldır olduğu gibi bu süreçte de daima müşterilerimizin yanında olacağımızı tüm kamuoyunun bilgisine önemle arz ederiz.