Rus uzmandan Ermenistan'a: Pentagon'un biyolojik laboratuvarlarını denetleyecek misiniz?

Rus uzman İgor Korotçenko ilginç açıklamalarda bulundu. Korotçenko, "Erivan Rus yetkililere ülkede Pentagon'un yaptığı biyolojik laboratuvarları denetletecek mi?" diye sordu.

Rus uzmandan Ermenistan'a: Pentagon'un biyolojik laboratuvarlarını denetleyecek misiniz?

VERYANSIN TV

Ermenistan'ın saldırıları nedeniyle ısınan Azerbaycan sınırı gündeme oturmuşken, tanınmış Rus uzman İgor Korotçenko ilginç açıklamalarda bulundu. Korotçenko, "Erivan Rus yetkililere ülkede Pentagon'un yaptığı biyolojik laboratuvarları denetletecek mi?" diye sordu. Koronavirüs pandemisiyle ABD'nin ülke dışındaki özellikle Ermenistan'daki askeri biyolojik labortatuvarları yeniden gündeme gelmişti.

Yazar Doç Dr. Volkan Özdemir, Rus uzmanın açıklamalarıyla ilgili şu bilgileri paylaştı:

"Rusya güvenlik çevrelerinde bilinen bir isim olan Ulusal Savunma dergisi baş editörü İ.Korotçenko, Ermenistan'ın saldırganlığından Paşinyan'ı sorumlu tutup ilginç bir soru gündeme getirmiş: Erivan Rus yetkililere ülkede Pentagon'un yaptığı biyolojik laboratuvarları denetletecek mi?

Paylaşımın devamı daha da ilginç! Buna göre Paşinyan, Karabağ'da askerlik yapan oğlunun tezkeresinden hemen sonra Azerbaycan topraklarına saldırı başlatmış. İç politikada sıkışan ve 2 yıldır dümeni ABD'ye kıran Paşinyan, Rusya destekli muhalefete karşı elini güçlendirme hesabında."