Rüyada böcek görmek

Rüyalarımız etkileyici anlamlar barındırabilir ve hayatımızı da bu doğrultuda etkileyebilir. Rüyalarda yaşadığımız ortam, anılar, bilinçaltında olanlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Peki başta insanların ürktüğü ve araştırmak istediği rüyada böcek görmek ne demek? Ne anlama gelir?

ruyada_bocek_gormek

RÜYADA BÖCEK GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada böcek görmek farklı anlamlara gelebilir. Bazı kişilere göre olumlu bazı kişilere göreyse olumsuz anlamlar taşır. Hatta rüyada hangi böceği ve ne şekilde gördüğünüz dahi önem arz eder.

Kimilerine göre böcek görmek korku, endişe gibi duyguların duyulacağı anların yaşanacağı anlamına gelirken kimileri için de hayırlara vesile olacağı anlamını taşır. Genel olarak arı, tahtakurusu, uğur böceği ve hamam böceği gibilerinin görülmesi hayırlı olduğuna işarettir. Bunun dışında böcek görmek maddi anlamda yükseliş ifade edebileceği gibi aynı zamanda istenmeyen bir kişiyle evliliğe de işaret edebilmektedir. Rüyada böcek görmenin tam anlamına işaret edebilmek için detaylandırmakta fayda var.

 

RÜYADA SÜMÜKLÜ BÖCEK GÖRMEK

Rüyasında sümüklü böcek gören kişinin belirsiz bir zamanda bir yerden başka bir yere göç etmesi beklenir. Sümüklü böceğin sırtında evi olduğu için bu anlamı taşır.

 

RÜYADA SÜMÜKLÜ BÖCEK ÖLDÜRMEK

Bireyin rüyasında sümüklü böceği öldürdüğünü görmesi rest çektiği bir yere geri dönmesini ifade eder. Bu geri döndüğü yerde özür dilemesi ve bu özrün bir süre devam etmesi beklenir.

 

RÜYADA BÖCEK ISIRMASI

Rüyada böcek tarafından ısırılmak bir haberin geç kalmasına işarettir. Aynı zamanda herhangi bir işe başlanacaksa o iş için de geç kaldığına işarettir. Bir başkasının böcek tarafından ısırılması ise iyi bir işte başarılı olunacağı anlamına gelir.

 

RÜYADA KARA BÖCEK GÖRMEK

Rüyada kara böcek gören kişinin birtakım zorluklarla karşılaşacağı anlamına gelir. Bu zorluklar neticesinde maddi ve manevi bazı kayıplar da yaşayabilir. Bu zorluk ve kayıpların ardından kısa süre içerisinde kurtulacağına işarettir.

 

RÜYADA BÖCEK YEMEK

Rüya sahibinin dert küpü gibi pek çok şeyi içine atması anlamına gelir. Kültürümüzde böcek yemenin nasıl ki yeri yoksa rüyada böcek yemek de aslında kişiyi hasta edebilecek dertleri sürekli içinde attığı ya da başka dertleri kendine dert ettiği anlamına gelir.

Rüyada böcek görmek

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!