Sahibinden.com'daki taciz mesajları ifşa edildi

Sahibinden.com adlı satış sitesindeki bir telefon satıcısının, kendisini taciz ettiğini belirten 15 yaşındaki bir çocuk mesajları sosyal medyadan paylaştı.

Sahibinden.com'daki taciz mesajları ifşa edildi

Türkiye'nin çok tercih edilen Sahibinden.com'da taciz skandalı yaşandı. 15 yaşındaki Ada adlı çocuk, telefon almak için irtibata geçtiği satıcının kendisini taciz ettiğini söyledi.

Yazışmaları sosyal medyadan paylaşan Ada, “Merhaba ben Ada. 15 yaşındayım. 14.09.2020 tarihinde http://sahibinden.com üzerinden telefon satın almak için irtibata geçtiğim bu şahıs, bana görselde paylaştığım şekilde söylemlerde bulunarak beni taciz etmeye çalışmıştır. İsmi Fatih Büyük'tür. #pedofilisuçtur” mesajını paylaştı.

Bu şahıstan şikayetçiyim, ailemin de bilgisi vardır ve arkamdadır. Benim gibi başkaları da böyle çirkin bir muamele ile karşılaşmasın ve dikkatli olsun diye bu sapığı buradan ifşa ediyorum. Sesimi duyurmama destek olursanız sevinirim” diyen çocuğun yayımladığı mesajlar şöyle:

SİTEDEN AÇIKLAMA

Sahibinden.com adlı site de çocuğun şikayeti üzerine “Şikayetiniz hakkında işlemleriniz sürmektedir. En kısa sürede bilgilendirilmeniz için konuyu ilgili birimlerimize ilettik. İyi günler dileriz” açıklamasında bulundu.