Sancaklı’dan ROK tepkisi: FETÖ kumpasını tekrar hatırlamayalım

Ekranlarda yaptığı iğrençliklerle her kesimin tepkisini çeken Rasim Ozan Kütahyalı, tekrar ekranlara döndü. MHP'li Sancaklı, 'Ömür boyu peşindeyim' dedi.

Sancaklı’dan ROK tepkisi: FETÖ kumpasını tekrar hatırlamayalım

Beyaz TV’de katıldığı bir programda kullandığı çirkin benzetmeyle Boşnaklara hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı, uzun süre ekranlardan uzak kalmasının ardından geçtiğimiz günlerde Beyaz TV’de yayınlanan Derin Futbol programına dönmüştü. Kütahyalı’nın, Beyaz TV ekranlarına geri dönmesi kamuoyundan tepki gördü. Tepki gösterenler arasında MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı da yer aldı.

Sancaklı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Kütahyalı’nın FETÖ kumpaslarında olan rolünü hatırlatarak “Bu adamı ekranlardan çekin ki FETÖ kumpaslarını tekrar hatırlamayalım” dedi.

Sancaklı, açıklamasında “İnanın insan demekten utandığım bu adamı, bu millet hak etmediği için karşı çıkıyorum”diyen Sancaklı, “Cemaat devlete sızıyor, cemaat devleti ele geçiriyor diyen Ergenekonculara karşı cansiperane ve en etkili savaşan ben oldum hocam’ diyen bu adamın ekranlara taşınması 15 Temmuz şehitlerinin aziz hatırasına en büyük saygısızlıktır” ifadelerini kullandı.