Savcı Sayan’a ‘istifa’ çağrısı: Tüm kirli çamaşırlarını dökerim

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın şehir sokaklarında çekilmiş görüntülerinde uzun namlulu silah taşıyan kişilerin de olması gündem olmuştu. Konuya ilişkin "Olayın Ağrıspor ile ya da bahsedildiği gibi Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ağrı'ya gelişi ile ilgisi bulunmamaktadır" diyen AKP'li Sayan hakkında Ağrıspor Başkanı Mehmet Yıldırım'dan istifa çağrısı geldi.

featured

Ağrı Belediyesi Başkanı Savcı Sayan’ın, beraberindeki kalabalık bir grupla gece saatlerinde sokakta yürürken çekilmiş görüntülerde uzun namlulu silah taşıyan insanların da görülmesi tartışma konusu olmuştu. Savcı Sayan, söz konusu kişilerin güvenlik mensubu olduğunu söylemişti.

Diğer yandan Ağrı 1970 Spor Başkanı Mehmet Yıldırım, Sayan’ın kendisini tehdit ettiğini ve aile yakınlarının marketinin önünde ateş açtırdığını öne sürmüş ve Facebook sayfasında o anlara ait olduğunu iddia ettiği görüntüler paylaşmıştı.

‘SAVCI SAYAN’IN KİRLİ ÇAMAŞIRLARINI MEYDANA DÖKECEĞİM’

Ağrıspor Başkanı Mehmet Yıldırım yeni bir paylaşım yaparak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya seslendi. Yıldırım yaptığı paylaşımda, “Bu kez konuşursam Savcı Sayan’ın tüm kirli çamaşırlarını meydana dökeceğim” dedi.

Ağrıspor Başkanı Mehmet Yıldırım

Yıldırım’ın paylaşımı şöyle:

 

Savcı Sayan’a ‘istifa’ çağrısı: Tüm kirli çamaşırlarını dökerim

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 2 hafta önce

  Yok abi bu memleket değişmez basbakanindan ağrı spor kulübü başkanına kadar herkes mi konuşursam bitersiniz diye şekil yapar 🙂 ulan konuşun ne varsa konuşun.ülkece komple ne kadar pislik varsa bi dökülsün de gusül alalım temizlenelim artık.

 2. 2 hafta önce

  Yıllarca CHP üyesi olduktan sonra ani bir dönüşle iktidar partisine intisab eden Savcı Sayan adlı kürt orijinli vatandaşımızın sergilediği rezaletler, aslında CHP’nin ne derece bozuk bir siyasi parti olduğunu göstermiyor mu?

  • 2 hafta önce

   bu nasıl aptalca bir yorum bari deki chp de yapamadıklarını akp de yapıyor kimse de ses etmiyor orda düzen bu nasıl olsa

   • 2 hafta önce

    Primitif zekalı insan, benim, senin demek istediğin ile bir bağlantım olabilir mi? CHP’ye yöneltilen eleştirilerden alınan bir gerzek olduğun nasıl da belli oldu!

    Cevapla
 3. 2 hafta önce

  Hep te konusursam bilmemne olur derler hic konusanini gormedim

 4. 2 hafta önce

  konuş be ne duruyorsun. seni tutan mı var

 5. 2 hafta önce

  Dök içindekileri bilelim neymiş. Bırakın bu ..ceğim söylemlerini.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!