Sedat Peker: Operasyon onlara mı bana mı yapıldı

Sedat Peker, Erdoğan'la fotoğrafından ötürü FETÖ'cülerin hedefi olduğunu iddia etti. Kendisini tehdit edenlere yönelik operasyonu da değerlendiren Peker, 'operasyon onlara mı bana mı yapıldı' dedi.

Sedat Peker: Operasyon onlara mı bana mı yapıldı

Son dönemde yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Sedat Peker, hakkındaki iddialarla ilgili yeni bir video daha yayınladı. İşte Sedat Peker’in o açıklamalarından bazıları…

– Bir düğüne davetliydim düğünde de sayın Cumhurbaşkanımız davetliydi. Bütün herkes yanına gidip saygılarını sunduğu için ülkemizin Cumhurbaşkanına bende gidip saygılarımı sundum kendisine. Ve bu tokalaşma anında çekilen resimleri bir anda sosyal medyaya düştü. Kıyamet koparıyorlar… Ülkenin cumhurbaşkanı mafya ile beraber diye.

‘FETULLAH GÜLEN’ YAZAN ALTIN SAAT GÖNDERDİLER

FETÖ algı ekibini nasıl oyuna getirdim?

– Bende o zaman burada bir adaletsizlik olduğu için buradaki algıyı nasıl tersine çevirebilirim dedim. Hemen arabanın içinde yanımdaki arkadaşa yaz dedim Twitter’e.. Twitler şöyle ‘Eğer ben mafya babasıysam 90’lı yıllarda benden neden öğrenci bursu istediniz. Eğer ben mafya babasıysam 90’lı yıllarda neden benden kurban parası istediniz. 90’lı yıllarda neden benden himmet olarak para istediniz” dedim. En son twitte de şöylece süsledim ‘Sadece 10 tane yaptırılan içinde de Fethullah Gülen yazan altın saati niye bana yolladınız’ dedim.

4 gün sonra uyanıp “O saati göster” dediler ama…

– Tabi sizinde takdir edeceğiniz şekilde bizim sayın Cumhurbaşkanı ile çekildiğimiz resim unutuldu bu bir anda gündeme düştü. Daha sonra Fethullahçı yazarlar olarak bilinen kişiler birbirine girdi. Sedat Peker gibi birine zarf verdiyseniz dediler bu bizim mücadelemiz işte neden başarıya ulaşamadığı belli…Kimisi başka bir şey dedi bizim resim unutuldu 3-4 gün bu açıklamalar konuşuldu… 4 gün sonra akılları başlarına geldi dediler ki bana altın saati göster o zaman. Ben de dedim “saati kaybettim saat yok.”

‘OPERASYON ONLARA MI BANA MI YAPILDI’

– Bana her gün küfreden kişilere operasyon yapıldığı iddia ediliyor. Allah aşkına bakın, küfredenlerden 4 kişi, benim yanımda durup açıklama yapan 8 kişi gözaltına alındı. Allah aşkına bu operasyon onlara mı yapıldı? Yoksa bana sevenlere mi yapıldı?

Yeniden suç örgütü lideri mi oldum?

Alınanlara da şunu soruyorlar ‘Suç Örgütü Sedat Peker’in örgütünün içine ne zaman girdin?’. Demek ki tekrardan suç örgütü olduk. Resmi açıklamada bu yönde zaten. Soruda bu yönde. Bu arkadaşlar suçluyu övmekten gireceklermiş. Suçlu kim?

Ben suç örgütü lideri isem, devlet bana neden polis koruması verdi? Ben polis korumasında o ülkeden çıkarken suç örgütü lideri miydim? Öyleyse devlet polislerle bur suç örgütü liderini mi korudu?