Sedat Peker’de Cem Küçük’ün videosu var mı? Soylu, Küçük’e attığı mesajda ne dedi?

featured

Cem Küçük, Sedat Peker’in kendisi hakkında pazar günü açıklayacağını duyurduğu konularla ilgili “Videolu görüşme var mı?” sorusuna “Hayır ben kesin olarak konuşuyorum. Hiçbir video yok” yanıtını verdi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kendisine mesaj attığını söyleyen Küçük, Soylu’nun “Moral bozmak için yaptığı şeyler bunlar” dediğini ileri sürdü.

VERYANSIN TV

Suç örgütü lideri Sedat Peker, pazar günü yayınlayacağı videoya Cem Küçük‘ün de konu olacağını duyurmuştu. Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, Ulusal Kanal’da katıldığı programda Sedat Peker’in kendisi hakkında yaptığı paylaşımla ilgili konuştu.

Program sunucusunun “Kendisine reklam arasında sordum; iyi misin, sormamı ister misin, sormamamı mı istersin ne istersin diye” sözlerinin ardından Peker konusuna ilişkin görüşlerini aktaran Küçük, şunları söyledi:

‘VİDEO, MESAJ, GÖRÜŞME YOK’

“Endişe edecek bir şey yok. Herkes hakkında söylüyor. Benim değil sadece. Doğu Bey hakkında da söylüyor, Berat Albayrak hakkında, Süleyman Bey, Binali Bey hakkında söylüyor. Söyleyecektir de. Bunlara kanmanın, inanmanın… Sonuna kadar mücadele edeceksin. Zaten tweet de attım. Korkulacak hiçbir şey yok. Bunların derdi FETÖ yöntemiyle aynen böyle itibarsız hale getirip, büyüyen insanları devirmek gibi kendilerine göre bir şeyi var. Hiçbir korkulacak, ürkülecek bir şey yok. Sonuna kadar mücadele etmek lazım. Bir insan böyle saldırılarla yılmaz. Benim açımdan bir şey yok. O yüzden beni izleyen, çok mesaj atan arkadaşım var, yurt dışından bile… İnanın tedirgin olacak bir şey yok. Ne diyecek, ne diyebilir.”

“Videolu görüşme var mı?” sorusuna Küçük, “Hayır ben kesin olarak konuşuyorum. Hiçbir video yok. Kimseyle öyle video konuşma gibi bir şey zaten yapmam” yanıtını verdi.

‘BİZ BAKAN BEYE YAKINIZ’

Herhangi bir mesajlaşma ve telefonlaşmasının da olmadığını ileri süren Küçük, “Hayır yok, eminim. Olsaydı 50 kere yayınlardı. Biz Bakan beye yakınız. Yakın derken, Bakan beyle bir diyaloğumuz, eskiye dayanan bir arkadaşlığımız var. Bakan beyi savunuyoruz. Onları hedef alıyor” ifadelerini kullandı.

“Bu Süleyman Soylu ile ilgili bir mesele değil. 17/25 Aralık dört bakan için miydi?” diyen Küçük, asıl amacın Tayyip Erdoğan’ı devirmek olduğunu savundu.

‘MELİH GÖKÇEK’E DE, ÖMER ÇELİK’E DE BİR ŞEY DİYEBİLİR’

“Binali beye saldırdı. Pelikan diyerek Sabah grubuna… Örnek veriyorum, bu yarın bir gün Melih Gökçek’e de, Ömer Çelik’e de bir şey diyebilir. AK Parti’de kim varsa. MHP’ye bir şey diyebilir. Ya da diğer gazeteci arkadaşlara; Nagehan Alçı’ya diyebilir” diyen Küçük, şunları söyledi:

“Benim için hiçbir etkisi yok. Somut bana desin ki şu… Yok bir şey. Çok önemli değil. Moral bozmamak lazım. Bu benimle de ilgili bir şey değil. Ben geçtim, sonra öbürüne gelecek. Amaç moral bozmak.”

‘KİM ÖNDE GÖRÜNÜYORSA ONLARA YÜKLENİYOR’

Yayında “Bakan bey mesaj attı” diyen Küçük, Bakan Soylu’nun mesajında “Moral bozmak için yaptığı şeyler bunlar” dediğini ileri sürdü.

Sedat Peker’in hedeflerinden birinin Soylu olduğunu söyleyen Küçük, “Süleyman Soylu’ya kim yakın görünüyor piyasada? Belli gruplar, kişiler, şahıslar var. Onlara yükleniyor. Kim mücadelede önde görünüyorsa onlara yükleniyor. Hilal Kaplan’a da çok saldırı oldu” iddiasında bulundu. 

NE OLMUŞTU?

Sedat Peker, dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında pazar günü yayınlayacağı videoyu işaret ederek, “Pambıkören (Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören) seni unuttum zannetme. Pazar günü seni Oyak dosyasıyla oyacağım. İşin koordinatörü Berat Albayrak’ı da misafir olarak alacağım. Berat Albayrak da pazar günü misafirimiz olacak. ALLAH’a yemin olsun sizi mahvedeceğim. Ben ajanım he? Cem Küçük, çakma MİT’çi, pazar günü boşluk olursa seni de misafir oyuncu olarak alacağım. Kardeşlerim pazar günü çok eğleneceğiz çok. Hem de çok” diye yazmıştı.

Peker’e anında yanıt veren Küçük “Elinden geleni ardına koyma. Senin gibilerle sonuna kadar mücadele etmek benim ruhumda var. Bu işler bittiğinde kim nerde olacak göreceğiz” paylaşımını yapmıştı.

Küçük, paylaşımı Peker RT ettikten sonra silmişti.

 

Sedat Peker’de Cem Küçük’ün videosu var mı? Soylu, Küçük’e attığı mesajda ne dedi?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

8 Yorum

 1. 1 sene önce

  Namusu maaşı kadar olan adı gibi küçük denen devlet ve millet düşmanı fetocu küçük yaptıklarının hesabını vereceksin.

  Cevapla
 2. 1 sene önce

  Cem küçük ulusal kanalda, inanılacak gibi değil. Iyiki varsın veryansın. Tek nefes borusu.

  Cevapla
 3. 1 sene önce

  Allah Allah, ulusal kanala bak, hiç ummadığımız işler oluyor. Sunucu şekerim iyi misin? Su vereyim dur, üzmeyeceğim yanında duracağım demiş. Vay anasını, siz değil miydiniz kripto küçük cem, sıra sanada gelecek diye yayın yapan? Oradaki halil nebiler değil miydi biz kazanana kadar kendinize çok iyi bakın diyip programı kapatan? Biz derken ben vatandan bahsediyor sanıyordum, demek ki değilmiş. Bu ne omurgasızlık, ha ekrana sövüp dalga geçtiğin hilal kaplanları cem küçükleri çıkarmışın parlatmışın, ha mafyadan çanta dolusu para almışın bir farkı yok gözümde.

  Cevapla
 4. 1 sene önce

  Utanmadan hâlâ çıkıp ” Sonuna kadar savaşmak gerekiyor” diyebiliyorsun. Ya hu bu nasıl bir genişlik, bu nasıl bir aymazlık, bu nasıl bir utanmazlık. Hırsızlığı, yolsuzluğu, fetö borsasını biliyorduk, biz halk olarak biliyorduk ama kanıtlayamıyorduk. Biri çıktı çatır çatır kanıtlarıyla anlatıyor. Buna rağmen düzeni savunuyorsunuz ve hiç yüzünüz bir ton bile kızarmadan, pembeleşmeden! Süleyman Soylu kendi ağzıyla dedi ki, “Benim oğlumun evinden para sayma makineleri çıkmadı, çıkanlar düşünsün” dedi. Hani komploydu, hani kumpastı? Yeter be,
  bitirdiniz be, bizi bitirdiniz be!

  Cevapla
 5. 1 sene önce

  Aklıma Ferhan Şensoy’un son ders filmi geldi, beğenmediğiniz Yılmaz’ın yazısı geldi. Yazısında özetle bakmayın, kıymayın ağaçlara diye toplanan kalabalığın tümüne, sana şurdan bedava villa vereyim sus deseler gevrek gevrek gülecek insanlar var diyordu. Herkes baksın başının çaresine dostlar, hepimiz yalnızız sahipsiziz. ulusalmış, veryansanmış, halk mış, tele 1 miş, geçin efendiler, biti kanlanan yarı yolda bırakıyor.

  Cevapla
 6. 1 sene önce

  Cem Kucuk, Merve Kavakci ulusal kanalda. Bir zamanlar Feto ile icli disli olan insanlar bunlar, vatansever subaylarimiz seninde dustugun Silivriye sokulurken gobek atan bunlar, alenen Ataturk aleyhtarligi yapmis olan adamlar bunlar. Perincek’in dustugu acinacak durumu gorebiliyormusunuz? Bu iktidar birgun tepemizden gittigi zaman, seneler sonra ayni bebek katili PKKnin basi Apo icin dedigi gibi, “Ben onlari ulusal Ataturkcu cizgiye getirmeye calisiyordum” diyecegini sanki bugunden duyar gibiyim. Utan Perincek utan! Sonrada ABDye karsi Montro’yu savunan vatansever amirallere basibozuk bunlar dersin ha? Artik millette ciddi mide bulantisi yaratiyorsun. Yahu lutfen sosyal medyaya soyle bir bak milletin buyuk cogunlugunun senin hakkinda ne dusundugunu oku ve gor. Kendini fena harcattin, maskara ettin sen.

  Cevapla
 7. pes!

  Cevapla
 8. 1 sene önce

  Be herifin ne mal olduğunu zaten biliyorduk ama her gün ulusal kanala çıkaranlara yuh olsun…

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!