Şenol Güneş’ten A Milli Kadın Futbol Takımı’na ziyaret

A Milli Futbol Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2021 UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri'ndeki mücadelesine başlayacak A Milli Kadın Futbol Takımı'nın Riva'daki kampını ziyaret etti.

Şenol Güneş’ten A Milli Kadın Futbol Takımı’na ziyaret

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2021 UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde yarışacak olan Kadın A Milli Takımı’nın Riva’daki kampını ziyaret etti.

Önemli müsabakalar öncesinde Kadın A Milli Takımı teknik heyeti ve futbolcularına başarılar dileyen Güneş, “İnşallah maçlarınıza güzel başlar, güzel bitirirsiniz. Önünüzde zor karşılaşmalar var. Son Dünya Kupası’nda final oynamış bir takımla aynı gruptasınız. Kazanmak ve gruptan çıkabilmek tabii ki önemli ama en başta keyifli bir futbol oynamanızı ve Türkiye’ye yakışan bir fair-play ruhu içerisinde olmanızı diliyorum” dedi.

Teknik adam daha sonra doğum günleri için bir kutlama düzenlenen futbolcu Ebru Topçu ve fizyoterapist Aslı Aksel‘i tebrik etti. Güneş, ziyaretin ardından Kadın A Milli Takımı ile fotoğraf çektirdi.

Elemelerdeki ilk iki maçını deplasmanda oynayacak Kadın A Milli Takımı, 30 Ağustos’ta Kosova, 3 Eylül’de ise Hollanda ile karşılaşacak.