Sergen Yalçın'dan Nur Çebi ile görüşme

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Başkan Ahmet Nur Çebi ile görüştü. Görüşme sonrası Yalçın ile devam kararı çıktı.

Sergen Yalçın'dan Nur Çebi ile görüşme

Süper Lig'in 14. haftasında Giresunspor'a 4-0 mağlup olan ve son 4 maçta puan alamayan Beşiktaş'ta önemli gelişmeler yaşanıyor.

YALÇIN ZİRVEYİ AÇIKLAMIŞTI

Yalçın, maç sonu gerçekleştirdiği basın toplantısında "Camiaya çok zarar vermek istemiyorum. Muhtemelen yarın başkanla oturup bir değerlendirme yapacağız. Gidişat hiç iyi değil. Ben bu camianın insanıyım. Beşiktaş’ın gerçeklerini biliyorum" ifadelerini kullanmıştı.

RAPOR VERECEK

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, bugün saat 17.00'de Başkan Ahmet Nur Çebi ve yöneticiler ile bir araya gelerek bugüne kadar yaşanan kötü skorlar ve istikrarsız futbol nedeniyle futbolun nedenlerini anlatan rapor verdi.

SERGEN YALÇIN: İSTİFAMI İSTİYORUM

Hürriyet'in haberine göre Sergen Yalçın'ın, yakın çevresine "Bu şartlarda benim kalmam Beşiktaş'a zarar verir. Beşiktaş'ın bu saatten sonra birlik beraberliğe ihtiyacı var. Ya hep beraber girdaptan kurtulup taşın altına elini sokup şampiyonluk umutlarımızı arttıracağız ya da takımın patronu olarak istifamı istiyorum. Çünkü bu taraftar başarıyı hak ediyor, şampiyonluğu hak ediyor. Ben Beşiktaş alt yapısından yetiştim kültürünü bilirim, Bize ne zaman görev verilse seve seve koşarak gideriz. Ama bu son mağlubiyetler beni sarstı ve Beşiktaş camiasına zarar vermeye başladı. Ben ve kişiler gidici ama Beşiktaş ilelebet kalıcıdır. Bir şeyler yapmak istiyorsak hep birlikte yapalım. Ama hem ekonomik sıkıntı hem de sportif sorunlarla boğuşan sizlerin kararına saygılıyım" dediği belirtildi.

Toplantıda son kararı Ahmet Nur Çebi'nin vereceği ve ayrılık ihtimalinin ortada olduğu kaydedildi.

KRİTİK TOPLANTI YAPILDI: SERGEN YALÇIN İLE YOLA DEVAM EDİLECEK

29 Kasım Pazar günü Beşiktaş yönetimi ve Sergen Yalçın arasında kritik bir toplantı yapıldı.

Bu görüşme sonrasında Sergen Yalçın ile yola devam kararı alındı.