Sevda Noyan’a komşusundan yanıt: Galiba evine gelen misafirleri öldürecek

Sevda Noyan'ın '15 Temmuz kursağımızda kaldı, istediklerimizi yapamadık. Bizim sitede hâlâ 3-5 var, benim listem hazır' sözlerinin ardından komşusu Avukat Tuğba Akkaya'dan yanıt geldi.

Sevda Noyan’a komşusundan yanıt: Galiba evine gelen misafirleri öldürecek

Sevda Noyan, Esra Elönü’nün sunduğu Arafta Sorular adlı programda “15 Temmuz kursağımızda kaldı, istediklerimizi yapamadık. Bizim aile 50 kişiyi götürür” ve “Bizim sitede hâlâ 3-5 var, benim listem hazır” demişti. Noyan’ın “ayaklarını denk alsınlar” sözleri üzerine Elönü de “Ayak az kalır, dört ayaklarını denk alsınlar” ifadelerini kullanmıştı.

Sevda Noyan’ın komşusu, Twitter’dan yaptığı paylaşımda Noyan ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

Maklube yemeğini yapmayı kendisine Sevda Noyan’ın öğrettiğini ifade eden Tuğba Akkaya, “İlginç olan şu ki; eskiden Sevda ablaya maklube yemeye gelen grupların ayakları 15 Temmuz’dan sonra da hiç kesilmedi” ifadelerini kullandı.

Tuğba Akkaya’nın Twitter’daki açıklaması şöyle:

Sevda Noyan ‘ın oturduğu sitede oturuyorum. Sevda abla çok güzel maklube yapar. Bana da o öğretmişti. İlginç olan şu ki; eskiden Sevda ablaya maklube yemeye gelen grupların ayakları 15 Temmuz’dan sonra da hiç kesilmedi. Galiba evine gelen misafirleri öldürecek.