Siyasilerden bayram mesajları

featured
service

Bu yıl partiler arası bayramlaşma video konferans yöntemiyle yapılacak. Ramazan Bayramı öncesi, siyasilerden de bayram mesajları geldi. İşte o mesajlar…

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘Ramazan Bayramı’ mesajını twitter hesabından yayınladı. ‘İslam aleminin ve milletimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, Rabbimden bizi bir sonraki Ramazan ayına sağlıkla, esenlikle, huzurla kavuşturmasını diliyorum.’ ifadelerini kullandı.

KEMAL KILIÇDAROĞLU

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlı ise sosyal medya hesabından ‘Tüm milletimizin #RamazanBayramı’nı kutluyorum. Sevginin, saygının, barış ve kardeşliğin hakim olduğu nice bayramlara!’ diyerek bayram mesajı yayınladı.

DEVLET BAHÇELİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli MHP hesabından bayram mesajı yayınladı. ‘Tüm Türk ve İslam Aleminin Ramazan Bayramı Kutlu Olsun’ dedi.

MERAL AKŞENER

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise şu ifadeleri kullandı : Aziz Milletimizin mübarek #RamazanBayramı’nı kutluyor, #BayramSofrası etrafında hep bir arada oturabileceğimiz nice sağlıklı, mutlu, huzurlu ve koronasız bayramlara erişebilmeyi diliyorum. #İYİbayramlar

TEMEL KARAMOLLAOĞLU

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ise ‘

Tüm İslam aleminin ve ülkemizin #RamazanBayramı’nı tebrik ediyor; sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum.

Eskisinden daha yakın olabileceğimiz günler temennisiyle; hayırlı bayramlar Türkiye!’ diyerek bayram mesajı yayınladı.

DOĞU PERİNÇEK

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek sosyal medya hesabından ‘ Türk Milletinin ve İslâm Dünyasının Ramazan Bayramını kutlarım. Üreticilerin umutlarını, Sağlık çalışanlarımızın fedakârlığını, İşçimizin ve kamu emekçimizin alın teri verimini, Çiftçimizin harman sevincini, Çarşılarımızın şenliğini, Gençliğimizin Atatürk Devrimine bağlılığını… ‘ ifadelerini kullandı.

MANSUR YAVAŞ

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın bayram mesajı ise şu şekilde:

“Bayram paylaşmaktır, birliğin ve beraberliğin en güzel örneğidir. Coşkudur, sıcak bir gülümseyiştir.

Çocukluğumuzun en güzel anıları bayramın neşesiyle birleşir. Geçmişin unutulmayan değerleri, bugünün heyecanıyla bütünleşir.

Ramazan Bayramı’mız mübarek olsun.”

EKREM İMAMOĞLU

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ise twitter hesabından halkın bayramını şu sözlerle kutladı: “Kalabalık sofralarda birlikte iftar açamamış olsak da, darda olanla dayanışmanın kıymetini anladığımız bir Ramazan ayını geride bıraktık. Ve yan yana olmadan da kalp kalbe olunabildiğini biliyoruz artık. Ramazan Bayramımız mübarek, feraha kavuşacağımız günler yakın olsun. ”

Siyasilerden bayram mesajları

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!