Sosyal medya fenomeni 5 yaşındaki İranlı futbolcu Arat

Daha 5 yaşında olmasına rağmen vücut çalışan ve futbola yeteneğiyle sosyal medyada 2.3 milyon takipçi edinen Arat Hosseini, Bursa'da antremana çıktı.

Daha 5 yaşında olmasına rağmen vücut çalışan ve futbola yeteneğiyle sosyal medyada 2.3 milyon takipçi edinen Arat Hosseini, Paris Saint-Germain Bursa Akademi’de antrenmana çıktı.

Çalımları ve yeteneğiyle büyük beğeni toplayan Arat, önümüzdeki haftalarda Lionel Messi ile Barselona’da düzenlenecek bir etkinlikte yarışacak. Arat, daha sonra Liverpool’un başarılı ismi Mohamed Salah ile bir araya gelecek.

10 Ekim 2013 yılında dünyaya gelen İranlı Arat Hosseini, küçük yaşına karşın futbol yeteneği ve fiziksel özellikleriyle göze çarpıyor. Henüz daha 1 yaşına basmadan babası tarafından spora olan ilgisi keşfedilen 5 yaşındaki Arat, tüm yeteneklerini yeşil sahada sergilemeye başladı.

2 yaşından bu yana da her gün düzenli olarak fitness çalışan Arat, vücudundaki kaslarıyla da görenleri hayrete düşürüyor. Sosyal medya hesabı 2.3 milyon kişi tarafından ilgi ile takip edilen Arat, aynı zamanda dünyanın önde gelen oyuncularının da dikkatini çekmiş durumda.