Sosyetenin Cadılar Bayramı partisine koronavirüs baskını

featured

Bebek’te bir yalıdaki Cadılar Bayramı partisine polis koronavirüs baskını yaptı. Yalının çıkışında bekleyen filyasyon ekibi, her davetliye 930 TL para cezası kesti.

Feryal Gülman ve Kemal Gülman’ın oğlu Aslan Gülman önceki gece Bebek’teki 250 milyon lira değerindeki yalılarında Cadılar Bayramı partisi düzenledi. Sosyal mesafe kurallarının hiçe sayıldığı partiye yaklaşık 270 kişi katıldı. Gece yarısını geçmesine rağmen eğlencenin devam etmesi üzerine polis yalıya baskın yaptı. Partiyi terk edenler, fotoğraflarının çekilmemesi için yüzlerini gizlemeye çalıştı. Müşteri taşıyan taksiye binen bir davetli ise ‘yolun ilerinde inebileceğini’ söyleyerek olay yerinden kaçtı. Yalının çıkışında bekleyen filyasyon ekibi, her davetliye 930 TL para cezası kesti. Polisin gelmesiyle yalıyı terk edenler arasında yüzlerini saklamaya çalışanlar dikkat çekti. 

Sosyetenin Cadılar Bayramı partisine koronavirüs baskını

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

  1. Yok bunlarda vicdan ar haya namus. Zaten muhtemelen bunlarin analari babalari yapmistir o cöken binalari da. Hic böyle soysuzlarda utanma arlanma olur mu?

  2. Bunlar Kardashian in faydalandigi kaynaginda yasayan parazitler.

  3. Farklı dünyaların insanları, hangi ekosistemin ürünleri acaba.

  4. 3 Kasım 2020, 08:16

    İZMİR’DE CAN PAZARI YAŞANIRKEN, HERKES TEK YÜREK OLMUŞKEN VE DEPREM BÖLGESİNDE, TV BAŞINDA NÖBET TUTARKEN SİZ PARTİ YAPABİLİYORSUNUZ. BUNU NASIL HAZMEDEBİLİYORSUNUZ. BİRAZ VİCDAN, BİRAZ DUYARLILIK… ZENGİN OLMAK KENDİ TOPLUMUNA DUYARSIZLAŞMAK DEMEK DEĞİLDİR!!!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!