Stüdyo karıştı! Nagehan Alçı’yı sinirlendiren hatırlatma… ROK da kavgaya girdi

Haber Türk canlı yayınında Nagehan Alçı ile CHP'li Gürsel Erol arasında gergin anlar yaşandı. Tartışmaya sosyal medyadan katılan Alçı'nın eşi Rasim Ozan Kütahyalı, 'Zekeriya Öz'ün heykeli dikilecek' sözünü Alçı'nın değil kendisinin söylediğini hatırlattı.

Stüdyo karıştı! Nagehan Alçı’yı sinirlendiren hatırlatma… ROK da kavgaya girdi

Haber Türk’te Didem Aslan Yılmaz’ın programında 27 Mayıs tartışması Ergenekon ve Balyoz kumpaslarına uzandı. Haber Türk yazarı Nagehan Alçı’nın FETÖ’cü savcılar için geçmişte söylediği övgü dolu sözler yeniden gündeme geldi. Alçı da CHP Milletvekili Gürsel Erol’a FETÖ’nün yayın organı Zaman gazetesine verdikleri desteği hatırlattı. Kimi CHP milletvekilleri, Zaman gazetesi önünde destek eylemi düzenlemişti.

Öte yandan, programda Nagehan Alçı’nın “Zekeriya Öz’ün heykeli dikilecek” dediği gündeme gelmişti. Bu sözler üzerine tartılmaya sosyal medyadan Alçı’nın eşi Rasim Ozan Kütahyalı da katıldı. Kütahyalı, “Zekeriya Öz’ün heykeli’ sözünü Nagehan söylemedi. 2009’da ben söyledim. Yüzüme karşı yüreğiniz yetiyorsa hesabı bana soracaksınız. Eğer bir daha Nagehan’ın söylemediği sözlerden ötürü kalleşçe bir saldırı olursa bu namertliği kim yapıyorsa ona cehennemi yaşatacağıma yemin ederim” dedi.


Seslerin yükseldiği programda Didem Aslan Yılmaz, kontrolü sağlamakta zorlandı. İşte o anlar…