Suavi’nin şarkı tepkisine Metin Feyzioğlu’ndan yanıt

featured

Suavi, TBB Başkanı Metin Feyzioğlu’na seslenerek ‘Siz bir avukatsınız ve Türkiye Barolar Birliği seçimleri için kampanya şarkısı olarak ‘Tükenme’ adlı eserimizi kullanmışsınız. Bunu hangi hak, hukuk ve yetkiyle yaptığınızı merak ediyorum ve derhal sonlandırmanızı istiyorum. Çünkü bu korsanlıktır’ dedi. Feyzioğlu da Suavi’nin paylaşımına yanıt verdi.

Suavi, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Metin Feyzioğlu’na tepki gösterdi.

Suavi, mesajında şunları belirtti:

-Sn. Metin Feyzioğlu. Siz bir avukatsınız ve Türkiye Barolar Birliği seçimleri için kampanya şarkısı olarak “Tükenme” adlı eserimizi kullanmışsınız.

– Bunu hangi hak, hukuk ve yetkiyle yaptığınızı merak ediyorum ve derhal sonlandırmanızı istiyorum. Çünkü bu korsanlıktır!

FEYZİOĞLU’NDAN SUAVİ’YE YANIT 

Suavi’nin paylaşımına yanıt veren Feyzioğlu, “Sayın Suavi; Tükenme adlı eseriniz muhteşem. Yüreğinize sağlık. Ancak sizi çok yanlış bilgilendirmişler. Seçim şarkım yok ki sizin eseriniz seçim şarkım olsun. İnstagram’da bir hikayede şarkınızı kullandım. Telifinizi ise instagram meslek birliğinize ödüyor. Sistem bu. Saygılarımla” dedi.

Suavi’nin şarkı tepkisine Metin Feyzioğlu’ndan yanıt

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 9 ay önce

  Feyzioğlu çok zeki bir adam. Kocasakal ile birlikte Chp ve ülkenin kurtarıcısı olabilirler.

  Cevapla
 2. 9 ay önce

  Sayın Ümit Kocasakal ile feyzioğlu arasında dağlar var bir araya gelmeleri imkansız. Birisi sarayın hizmetine girmiş diğeri ise hala dik duran ve tek yol Atatürk’ün çizdiği yoldur diyen biri iki. Kurtuluş Kuruluştadır!..

  Cevapla
 3. 9 ay önce

  Yahya Çavuş, şöyle diyelim “Hedefleri aynı ,milli bir devlet, yöntemleri farklı.”Geçen yüzyıl Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde askerlerin yaptığı devrimi bu yüzyılda hukukçular tamamlayacak.

  Cevapla
 4. Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!