Tanju Özcan’dan HDP’li Gergerlioğlu’na… ‘Oğlum bak git’

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kendisi hakkında basın açıklaması yapan HDP Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu için, 'Oğlum Bak Git' paylaşımı yaparak cevap verdi.

featured

Terör örgütleri PKK ve FETÖ’ye yönelik operasyonları her fırsatta kınayan HDP Kocaeli vekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, sığınmacı sorununu gündeme getirenleri hedef almaya devam ediyor. Gergerlioğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisinde basın açıklaması yaparak, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın, HDP Bolu İl Başkanını toplantıdan kovmasına ilişkin konuştu. Gergerlioğlu’nun Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezine seslendiği konuşmaya ilişkin Belediye Başkanı Özcan’dan esprili bir sosyal medya paylaşımı geldi.

Bir dönem sosyal medyanın çok izlenen videolarından olan, bir temizlik görevlisi ile yaşı küçük bir çocuk arasında geçen, “Bak Oğlum Git” ifadesiyle ünlenen videoyu paylaştı.

Videoda o dönem 16 yaşındaki Yasin Karaaslan, elindeki kemerle temizlik görevlisine vurmaya çalışırken, temizlik görevlisi elindeki süpürgeyle Karaaslan’ın kafasına vurarak saldırdı.

Tanju Özcan’dan HDP’li Gergerlioğlu’na… ‘Oğlum bak git’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 9 ay önce

  Başkan Tanju Özcan dan rahatsız olanlara ychp yönetimi gıkını çıkaramıyor. İttifak ve iktidar uğruna ychp’nin veremeyeceği taviz yok.

 2. 9 ay önce

  çok guzel ama ychp de durdurmazlar

 3. Sinsi hesaplarınız açık HDP’ li..ama ülke de sandığın kadar sahipsiz değil..muzcu ahlaksızlar için, göç idaresine, “sınırdışı etmediniz değilmi” diye soran da sen ya da sizdendi..
  Tanju Özcan kadar senin bu ülkede kredin yok, istediğin kadar ychp yönetimine sızlan dur..

 4. 9 ay önce

  Tanju Başkan bu milletin gönlünde tercüman olan adam gibi adamdır. Başkanım senin şehrinde yaşamasam da kalbimiz bir atıyor. Selamlar

 5. 9 ay önce

  helal olsun bolu başkanımıza

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!