Tanju Özcan’dan Mehmet Ali Çelebi’ye sert sözler: Öcalan’ın mektup zarfına pul olursun

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, "6+1 yerine Cumhur İttifakı derim" açıklaması yapan Bağımsız Milletvekili Mehmet Ali Çelebi'ye sert çıktı. Özcan, "Bu kafa ve ivmeyle devam edersen olası yeni PKK açılımında, yeni çadır mahkemelerinin yılmaz bekçisi sen olursun ve Öcalan’ın mektup zarfına pul olursun" ifadelerini kullandı.

featured

VERYANSIN TV

Bir süre önce Memleket Partisi’nden istifa eden Bağımsız Milletvekili Mehmet Ali Çelebi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Asker kökenli bir vekilim. Silahlı Kuvvetlerimizin namuslu ellerinde yetiştim. Birçok devre arkadaşım şehit oldu. 40bin vatan evladımız boşuna toprağa düşmedi. PKK-Öcalan severlerin hoş görüldüğü denklemlerle işim olmaz net! Siyaseti bıraksam da 6+1 değil Cumhur ittifakı derim!” ifadesini kullanmıştı.

Çelebi’ye, CHP’den ihracı istenen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan‘dan tepki geldi.

Sosyal medya hesabından Çelebi’yi de etiketleyerek açıklama yapan Özcan, şöyle seslendi:

“HDP kaygılarına katılmakla birlikte, sana ve arkadaşlarına kumpas kuran, PKK terör örgütüyle kapalı kapılar arkasında kirli ittifaklar, haince pazarlık yapanlar, senin desteklediğin ittifakın ana ortağıydı. O yüzden ben siyaseti bıraksam da, asla işbirlikçi AKP’yi desteklemeyeceğim.

Ve…Sn. Mehmet Ali Çelebi; bu kafa ve ivmeyle devam edersen olası yeni PKK açılımında, yeni çadır mahkemelerinin yılmaz bekçisi sen olursun ve Öcalan’ın mektup zarfına pul olursun. Bence bir daha düşün…Atatürkçü olmaktan ve Türk Milliyetçisi kalmaktan vazgeçme.”

thumbnail
İlişkili Haber

AKP’ye mi katılıyor? Mehmet Ali Çelebi: Cumhur İttifakı derim

Tanju Özcan’dan Mehmet Ali Çelebi’ye sert sözler: Öcalan’ın mektup zarfına pul olursun

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

11 Yorum

 1. 4 ay önce

  Açılım görmek istiyorsan kapıların önünden arkasından genel merkeze girip helalleşme adı altında evlât şefkatiyle seni şutlamak isteyen genel başkanının odasına bak! Yeter balyozun ergenekon davalarının ekmeğini yediğiniz.. chp o operasyonların aslı faillerinin tam kadro hizmetinde görmüyorsan gözlük tak..

 2. 4 ay önce

  O kumpas döneminde, o açılım saçılım döneminde olan eski CHPden kaldı ise verelim oyumuzu Özcan…
  O çadır mahkemelerinin avukatı ile aynı partidesin… Yeni CHPdesin…

 3. 4 ay önce

  Tanju, Çelebinin Zafer Partisi varken Ak-İktidara yanlaması ne kadar yanlışsa senin de Apo heykeli dikicisi Demirtaş’ı sevgi sözcükleriyle amman o kadar yanlıştı..

  • 4 ay önce

   Zafer natocu tersini savunsa da dolayısıyla fetö ve hdpkkya yakın demektir bu. Akp natoya rağmen bir çok iyi iş yaptı abdye kazık attı. Teymen nesnel konuşmuş.

   • 4 ay önce

    zafer partisini bilemem, ama akp natoya karsi lafin cok gomik olmus troll arkadas. Git sen bunlari yeni akitte yaz. Akp Turk ordusunun nato ve feto ile tasfiye edilmesine en basitiyle goz yumdu. Palavraci troll seni, natoya karsi ha ha 🙂

   • 4 ay önce

    Özdağ, NATOnun düşmanımız olduğunu biliyor ve içinde bulunmamız bize saldırmasını engel oluyor diyor. Buna NATOculuk denemez çıkmak için uygun bir an beklediğini gösterir. Şu ana kadar hiçbir partinin veya cephenin NATO bize saldıracak demediğine de dikkat edin.

 4. 4 ay önce

  Kapak gibi kapak

 5. 4 ay önce

  At izinin, it izine karistigi, kimin gercekte kime ve neye hizmet ettiginin bilinmesinin biz vatandaslar icin cok zor oldugu bir donemden geciyoruz. Kimseye birsey diyemiyorum, ne nedir-ne degildir artik belli degil. Dis politika konusunda aksaklik ve yetersizlikler olsada, iyi bir akil var belli Turk Milleti icin, bir bu durum net.

  • 4 ay önce

   Konuyla ne ilgisi var dış politikanın?

   • 4 ay önce

    Dünyada sadece biz yaşamıyoruz, birçok guc merkezi var ve her birinin kendilerine göre amaçları var. Amaçlarına ulaşmak için kullandıkları çeşitli enstrümanları var. Dolayısı le içeride ki her alandaki politika ve stratejileri dışımızda gelişen olay ve durumlardan bağımsız degerlendirmemiz yanlış olur.
    Etkileşimler sonuç bulduğunda Erdoğanı ismi tarihe Mustafa Kemal ATATÜRK kadar olmasada, Bi Fatih kadar geçebilir.
    2023 te erdogan seçilir yada sectirtilir, hulasa sandıktan çıkar yani.
    Türk Devlet aklı beklediği şartları yakaladı, biraz sabırlı olalım derim…

    • 4 ay önce

     Vay la, ben de dunya da sadece biz yasiyoruz saniyordum. Buyuk bir aydinlanma oldu degerli yorumunuz. Cok tesekkur ederim. Irdogan nasil sectirtirilecek, biraz da onu anlatir misiniz? Bu sefer kedi mi yoksa bocuk mu kullanacaksiniz? Yari muhurlu oy pusulalari mi yoksam? Bazen sasiriyorum ne kadar zeki insanlar var.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!