Sosyal medya 18 yaşındaki kıza ‘tecavüz’ iddiasını konuşuyor

featured

Bursa’da Gamze isimli 18 yaşındaki kadın, Yunus Emre .Ç isimli kişi tarafından tecavüze uğradığını söyleyerek sosyal medyadan yardım çağrısında bulundu. Gamze’nin bu paylaşımı Ekşi Sözlük ve Twitter’da dün akşamdan itibaren büyük etkileşim aldı. Genç kadın, kendisine tecavüz eden kişinin yaralı taklidi yaparak, yol sorma bahanesiyle kendisine yaklaştığını ve kendisine saldırdığını anlattı. Twitter’da #gamzeyesesol etiketi açılarak destek yağdı…

18 yaşındaki Gamze “Buranın yabancısıyım” diyerek kendine yol soran şahsın tecavüzüne uğradığını söyleyerek sosyal medyadan yardım istedi. Gamze sözkonusu şahsın kendisini sabahın 5’ine kadar evde tuttuğunu söyledi. Ağlayarak karakola gittiğini ifade eden mağdur polislerin “gecenin o vakti çıkmasaydın” diyerek alay ettiğini öne sürdü. Tecavüz zanlısı Yunus Emre Ç.,’nin 6 Kasım’da meni ve darp izleri olmasına rağmen serbest bırakıldığı iddia edildi.

GAMZE’NİN İHBAR HATTINA ATTIĞI MESAJ

İFADE TUTANAĞI

Sosyal medya 18 yaşındaki kıza ‘tecavüz’ iddiasını konuşuyor

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. Oğulsuz kalasın,oğlan büyüyüp senin ne kahpe olduğunu bildiğinde babalık makamını senden alsın,köprü diplerinde çaresiz çürü.Vergi verdiğim polise emanet ettiğimiz can güvenliğimize halel getiren memur olsa olsa başka bir şeydir ama Türk Polisi asla.Dilerim gece vakti aynısı vaki olur zatına ve geçmez sızı neymiş nefes aldıkça anlar,ruhuna batan dikeni çıkaramaz kalırsın.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!