Terör örgütü yandaşlarını şok eden Fransız’dan mesaj var: PKK’lılar beni arıyor!

Fransa’da Morgane isimli Fransız bir kadının, terör örgütü PKK/YPG yandaşlarının eylemine gösterdiği tepki gündem olmuştu. YPG yandaşlarına 'teröristler' diye bağırıp, Türkiye'yi savunan Morgane, gördüğü destek nedeniyle teşekkür videosu yayınladı. Morgane PKK'lıların zarar vermek için kendisini aradığını da belirtti.

Terör örgütü yandaşlarını şok eden Fransız’dan mesaj var: PKK’lılar beni arıyor!

Fransa’da terör örgütü PKK/YPG destekçilerinin Türkiye karşıtı eylemine verdiği tepkiyle Türkiye’nin sevgisini kazanan Morgane bir mesaj yayınladı.

Anne ve babasının Fransız olduğunu, ailesinde hiç Türk bulunmadığını belirten Morgane, “Ama kendimi, Türkiye’ye yakın hissediyorum, muhteşem bir ülke” dedi. Onur, saygı, cömertlik, tolerans kelimelerinin anlamını bilen bir ülke. Dolayısıyla PKK’nın kurbanlarına saygısızlık edilmesini kabul edemezdim. Özür fileyerek karşınıza yüzümü kapatarak çıkıyorum. Çünkü PKK terör örgütü yandaşları bana zarar vermek niyetiyle beni arıyor. Şehsen beni korkutmuyorlar ama ailem tedirgin. Sizlere destek mesajlarınız için teşekkür ediyorum. Saygılar, yaşasın Türkiye!

Morgane’ın terör örgütü PKK/YPG yandaşlarının eylemine gösterdiği tepki sosyal medyada gündem olmuştu.