TGRT spikerinden Onur Şener cinayetiyle ilgili çarpıcı sorular

TGRT spikeri Ekrem Açıkel'den Onur Şener cinayeti ile ilgili çarpıcı sorular: Bunlar hangi mülakattan geçtiler? Bu kadar insan elenirken bunlar nasıl girdi? Personel dosyasında bu üç katil zanlısının referansları kim?

featured

Başkentte bir barda işlenen cinayet ‘Zorbalığın bu kadarı olmaz’ dedirtti. 3 cani, sırf istek parça yüzünden müzisyen Onur Şener’i vahşice öldürdü. Şener’in mekân dışında yaşanan kavgada kırık kadeh ve şişelerle yüzünün parçalanıp şahdamarının kesildiği ortaya çıktı. Katil zanlıları ise devlet kurumlarında bürokrat çıktı: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda iş müfettişleri Ali Gündüz ve İlker Karakaş ile TAİ’de mühendis olan Semih Soyalp…

Türkiye’yi isyan ettiren olay sonrası, katil zanlılarının bulundukları görevler, AKP iktidarının liyakat-mülakat sistemini yeniden sorgulattı.

Duruma iktidara yakınlığıyla bilinen TGRT’nin haber spikeri Ekrem Açıkel de isyan etti. Açıkel, “Bunlar hangi mülakattan geçtiler? Bu kadar insan elenirken bunlar nasıl girdi? Personel dosyasında bu üç katil zanlısının referansları kim?” diye sordu.

İşte o konuşma…

TGRT spikerinden Onur Şener cinayetiyle ilgili çarpıcı sorular

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

6 Yorum

 1. 2 ay önce

  Doğru demiş

 2. 2 ay önce

  sen ilk önce kendi patronuna s.pekerin yaydığı videoyu sor bence

 3. 2 ay önce

  Hiç kimsenin öncesinde birşey sormasına gerek yok “orjinal” Zafer Partisi aynı soruyu sordu ve yanıtını verdi. Sadece resmi hesaplara itibar ediniz.

  Cevapla
  • 2 ay önce

   Doğruyu söylemek değil, anlatmak güçtür.
   Ama ne olursa olsun doğru sözü alır baş tacı da ederiz.

   Cevapla
 4. 2 ay önce

  Alkol; ağzıyla değil de, mabadıyla içenlerde bastırılmış kişiliği ortaya çıkarır. Bir evlat, bir baba ve bir eş pisi pisine katledildi!

 5. 2 ay önce

  Doğruyu söylemek değil, anlatmak güçtür.
  Ama ne olursa olsun doğru sözü alır baş tacı da ederiz.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!