The Simpsons’dan Kobe Bryant kehaneti

The Simpsons'ın efsane basketbolcu Kobe Bryant’ın helikopter kazasına 2017’de yayınlanan bir bölümünde yer vermesi ağızları açık bıraktı.

The Simpsons’dan Kobe Bryant kehaneti

Ünlü animasyon serisi The Simpsons yine geleceği tahmin etmesiyle gündeme oturdu. Efsane basketbolcu Kobe Bryant’ın helikopter kazasına 2017’de yayınlanan bir bölümünde yer vermesi ağızları açık bıraktı.

BÜYÜK ŞAŞKINLIĞA NEDEN OLDU

Bu tahminleri kimin neye dayanarak yaptığı konusunda kimse bir şey öğrenemezken üstüne Kobe Bryant’ın ölümünün gerçekleşeceği bir yana, bunun bir helikopter kazasında yaşanacak olmasının gösterilmesi, basketbolcunun sevenlerinde öfke ve şaşkınlığa neden olurken, bu hesaplamaların doğru çıkması korkuyu da beraberinde getirdi.

HELİKOPTERLERE İLGİSİ VARDI

Bir yan Kobe’nin takım arkadaşlarıyla ilişkisi kötü olduğu için antrenmanlara helikopterle gittiği söylentilerinin çıktığı ve dizide sadece bunun bir şakasının yapıldığı söylendi ve bu tip komplo teorilerinin basketbolcunun anısına zarar verdiği konuşuldu. Ayrıca helikopterle sık sık  seyahat eden biri olması dolayısıyla zamanında bu şakanın yapıldığı söyleniyor.