TRT’den insan kaçakçılığıyla suçlanan Andrew Tate ile iftar

TRT World'ün “insan kaçakçılığı ve tecavüz" ile suçlanan ve kendisini "kadın düşmanı" olarak niteleyen Andrew Tate'ye iftar sofrası kurduğu ortaya çıktı. TRT World editörü Yusuf Erim, Tate ile restoranda çekilen görüntülerini sosyal medyadan paylaşarak yaptıkları söyleşinin kısa zaman içinde yayınlanacağını yazdı.

featured

TRT World’ün “insan kaçakçılığı, tecavüz ve organize suç örgütü kurma” suçlamaları nedeniyle Romanya’da geçirdiği yargılamayla gündeme gelen  Andrew Tate için iftar sofrası kurduğu ortaya çıktı.

TRT World’den Yusuf Erim, sosyal medya hesabından Andrew Tate ile röportajından bir kesiti “İftar ve Andrew Tate ile özel bir söyleşi” başlığıyla paylaştı.

Erim, “Yasal sorunları, sosyal medyanın geleceği, jeopolitik ve çok daha fazlasını kapsayan geniş kapsamlı bir tartışma yaptık” diye yazdı.

Röportajın TRT World’de yayımlanacağını da duyurdu.

NE OLMUŞTU?

Eski kickboksçu Andrew Tate ve erkek kardeşi Tristan, “İnsan kaçakçılığı, organize suç örgütü kurmak ve tecavüz” iddiasıyla Britanya’da çıkarılan yakalama kararı sonrası Romanya’da gözaltına alınmıştı.

Yakalama kararı, Britanya’da dört kadının, eski kickboksçu Tate ve kardeşi hakkında tecavüz ve cinsel saldırı suçlamalarında bulunması ve “Tate’in Romanya’dan kaçabileceği iddiaları” sonrası kadınların avukatlarının başvurusu üzerine çıkarılmıştı.

Tate ve kardeşi hakkında tecavüz, insan kaçakçılığı ve suç örgütü kurma suçlamalarıyla açılan dava Romanya’da devam ediyor. Tate kardeşler, “suç örgütü kurarak, yetişkinlere içerik üretimi” ile kadınları istismar etmekle de suçlanıyor.

TRT’den insan kaçakçılığıyla suçlanan Andrew Tate ile iftar

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!