Turgut Altınok’tan Çankaya yorumu: Yüzde 50 oy alabiliriz

AKP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, "İyi çalışırsak Çankaya’da yüzde 50 oy alabiliriz." dedi.

featured

Seçim çalışmalarına devam eden Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, MHP Çankaya İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Burada düzenlenen basın toplantısında konuşan Altınok, “İyi çalışırsak Çankaya’da yüzde 50 oy alabiliriz” dedi.

‘ANKARA HEM YAVAŞ HEM BOŞ YIL YAŞADI’

Çankaya’da iyi çalışılırsa kazanabileceklerini söyleyen Altınok, “Çankaya’da da şöyle bir şey var. ‘Oy veriyoruz ama memnun değiliz’ diyorlar. Size kıymet vermeyene neden oy veriyorsunuz. Belediye seçimi hizmet seçimidir. Sadece 5 yıllıkta değil. Belediye başkanı şehrin geleceğini yönetir. Biz az bütçeyle çok eser yaptık. İyi çalışırsak Çankaya’da yüzde 50 oy alabiliriz. Duhan Kalkan, Kalecik’te çok güzel işler yaptı. Kalkan, vizyonerdir, proje insanıdır, gençtir, yakışıklıdır. Çankaya’mızın ve Ankara’mızın makus talihini değiştirelim. Ankara son 5 yılı hem ‘yavaş’ hem boş bir yıl oldu. ‘Yavaştan’ Ankara’yı hep beraber kurtaracağız” dedi.

300 MİLYAR NEREYE GİTTİ?

Altınok, “Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 3 buçuk milyar borcu vardı, şu anda 20 milyar borcu var. Mansur Yavaş’ın elinden 300 milyar bütçe geçti. Ulaşım, otopark problemi var. Ankara’ya katma değer kazandıracak bir tane eseri yok. Bu 300 milyar para nereye gitti? Ankara’nın bir 5 yılını daha heba etmeyelim. Başkenti hep birlikte bir dünya başkenti yapacağız. El ele verirsek çocuklarımıza keyifle yaşadıkları rahat bir şehir bırakacağız. Yolumuz uzun, zaman kısa. ‘Ok’ gibi çalışmak lazım. Durmak yok yola hızlıca devam etmek lazım. Başkentimizi hak ettiği yere, cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına taşıyacağız. Bize inanın. Yaptıklarımız, misliyle yapacaklarımızın teminatıdır” ifadelerini kullandı.

Turgut Altınok’tan Çankaya yorumu: Yüzde 50 oy alabiliriz

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

 1. 28 Ocak 2024, 10:01

  Ankaralının OYU YAVAŞ’a
  Altınok Boş Boş konuşuyor.
  Yavaşın Tırnağı
  Olamazsınız.
  Yavaş Hırsız değil
  Harami değil
  Soyguncu hiç değil.
  Duvarında Asılı Avukatlık Belgesi var
  Sahte değil.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!