Türk Yıldızları’na bir de kokpit içi kameradan bakın

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nde, Türk Yıldızları İstanbul'u selamlama uçuşu yaptı. Kokpit içi kameralar bu özel anları görüntüledi.

Türk Yıldızları’nın Türkiye’nin en büyük teknoloji etkinliği TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’ndeki (TEKNOFEST İstanbul) İstanbul’u selamlama uçuşu, kokpit içi kameralarla kaydedildi.
Türkiye’nin “gökyüzündeki milli takımı” Türk Yıldızları da festival kapsamında uçuşlarını yaptı. Festivalin ilk gününde Eskişehir’deki 1. Ana Jet Üs Komutanlığından havalanan Türk Yıldızları, TEKNOFEST’in açılışlarında gelenek haline gelen ve görenlerin festivalin başladığını anlamasını sağlayan İstanbul semalarındaki selamlama uçuşunu yaptı.
Boğazın üzerindeki uçuş, kokpit içi ve 360 derece kameralarla kaydedildi.
Birbirinden güzel İstanbul Boğazı sahnelerin yer aldığı görüntülerde, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Fatih Sultan Köprüsü, Kız Kulesi ile Türk Yıldızları’nın TEKNOFEST İstanbul’un yapıldığı Atatürk Havalimanı’na inişleri görülüyor.
Türk Yıldızları’nın Türkiye’nin en büyük teknoloji etkinliği TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nde (TEKNOFEST İstanbul) gerçekleştirdiği İstanbul’u selamlama uçuşu, kokpit içi kameralarla kaydedildi. Fotoğrafta, Türk Yıldızları’nın 15 Temmuz Şehitler köprüsü üzerinden geçişi görülüyor. ( AA – Anadolu Ajansı )