Üçüncü kez kansere yakalanan sevilen sanatçı vasiyetini hazırladı

featured

Daha önce birer yıl arayla mesane ve böbrek tümörü ameliyatı geçiren sevilen sanatçı Gülay, geçtiğimiz günlerde rahim kanseri teşhisi konuldu. ‘Cesaretin Var mı Aşka’ parçasıyla 90’lı yıllara damga vuran sevilen sanatçı, sağlık durumu hakkında bilgi verirken, vasiyeti hakkında açıklama yaptı.

Geçtiğimiz yıllarda iki kez kanserle mücadelesini kazanan, bir dönem çoklu organ yetmezliği tedavisi de gören Gülay Sezer, rahim kanserine yakalandı. Bodrum’dan İstanbul’a dönerek tedavisine başlayan şarkıcıdan açıklama geldi.

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu’na konuşan ünlü şarkıcı, vasiyetini hazırladığını açıkladı.

AMELİYAT HAFTAYA! ‘BU ÜÇÜNCÜ KANSERİM’

Bir haftaya kadar rahim kanseri sebebiyle ameliyat olacak olan ünlü şarkıcı, ‘Sevenlerim korkmasın, üzülmesin. Kanser konusunda bayağı deneyimliyim. Bu üçüncü kanserim. İki sene önce de çoklu organ yetmezliğini atlatmıştım. Henüz dokuz canımı tamamlamadım. Beş canım daha var. Sevenlerim dua etsinler benim için.’ dedi.

Vasiyet için notere gittiğini söyleyen Gülay, vasiyetini her ihtimale karşı hazırladığını açıkladı.

Gülay, “Artık bir vasiyet hazırlayayım yani. Her ihtimale karşı. Bir şey olacağından değil ama bulunsun. Olmasını istediğim şeyler var. Oldukları zaman ilk seninle paylaşacağım.” dedi.

Gülay Sezer, Aralık 2019’da Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, tedavisinin bittiğini, ilk konsere hazır olduğunu belirtmişti:

“Tedavim sonrası ilk konser. Hastalığım süresince ilgisini ve desteğini esirgemeyen Devlet erkânına, televizyoncu ve haberci dostlarıma, duyarlı canım arkadaşlarıma, sanatçı kardeşlerime, dualarını esirgemeyen başımın tacı sevenlerime sonsuz sevgi ve saygımla.”

Hastane odasından bir fotoğraf paylaşan şarkıcı, “Sevgili dostlarım. Mesajlarınızı zaman zaman görüyorum ve beni merak ettiğinizi biliyorum fakat çoğunlukla çok yorgun olduğum için sizlere cevap veremiyorum. Durumum gayet iyi ancak tamamen iyileşip hastaneden çıkabilmek için bolca dinlenmem gerekiyor, ben de öyle yapıyorum. Yakında görüşmek üzere. Sevgimle” ifadelerini kullanmıştı. 

Üçüncü kez kansere yakalanan sevilen sanatçı vasiyetini hazırladı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

 1. 1 sene önce

  Bir Osmaniye konseri sonrası Şükrü Baba da güzel bir Adana kebabı yemiştik. Gülay ablamıza şifa dilerim.
  Rabbim incitmesin

  Cevapla
 2. 1 sene önce

  Umarım bu günler de gelir geçer, bir kez daha atlatırsınız ve tarih olur gider…Şifa ve sağlığınıza kavuşmanızı diliyorum..Tekrar geçmiş olsun…

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!