Ukraynalı modelin darp olayında sürpriz tanık ortaya çıktı!

Günlerdir konuşulan Ukraynalı top model Daria Kyryliuk'ın Çeşme'de ünlü beach club'da işletme güvenlikleri tarafından darp edilmesi olayında yeni bir gelişme yaşandı. 31 Temmuz gecesi Kyryliuk’un darp edildiğini gören bir vatandaşın polisi aradığı ortaya çıktı. Darbedildiğini ileri sürüp, polise şikayetçi olan mankenin iddialarını işletme kabul edilmezken, polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Ukraynalı modelin darp olayında sürpriz tanık ortaya çıktı!

31 Temmuz Cuma gecesi sevgilisi ve arkadaş grubuyla beraber Çeşme’deki The Beach of Momo’ya giden Daria Kyryliuk, çıkışta güvenlik görevlileri tarafından darp edildiği iddiasıyla şikayetçi olmuştu.

Söz konusu olayda taraflardan karşılıklı açıklamalar ve suçlamalar devam devam ederken yeni bir tanığın ortaya çıktığı belirtildi.

SEVGİLİSİ Mİ DÖVDÜ? 

Hürriyet'in aktardığına göre dayak iddiasıyla ilgili soruşturma devam ederken, 31 Temmuz gecesi Kyryliuk’un darp edildiğini gören bir vatandaşın polisi aradığı ortaya çıktı. İfadesinde kendi evinin, Daria Kyryliuk ile sevgilisi Baran Güneş’in kiraladığı evin karşısında bulunduğunu belirten tanık, şöyle konuştu:

“31 Temmuz gecesi saat 22.00 civarında karşı evden bağırtılar duydum. Üç kişi tartışıyordu. Muhtemelen alkollüydüler. İngilizce küfürler savuruyorlardı. O sırada genç bir kadının darp edildiğini gördüm. Kadın evin dışına çıkıp saklandı. Yanına gittim, kavga ettiği kişinin sevgilisi olduğunu söyledi. 155’i arayarak polis çağırdım.”

MOMO'DA BAŞLADI, EVDE DE DEVAM ETTİ

Daria Kyryliuk ve Baran Güneş’in kavgası, tatil için kiraladıkları evin bulunduğu sitenin güvenlik kameralarına böyle yansıdı. The Beach of Momo yetkilileri, ikili arasındaki tartışmanın mekanda başladığını söyledi.

GÖRÜNTÜLER EMNİYETTE 

Daria Kyryliuk’un 31 Temmuz gecesi sevgilisi Baran Güneş tarafından darp edildiği, genç modelin Güneş’i korumak için beach club’ın güvenlik görevlilerine iftira attığı öne sürüldü.

Söylenenlere göre Daria Kyryliuk ile sevgilisi arasında yaşanan darp olayı, kaldıkları evin güvenlik kamerasına da yansıdı ve o görüntüler evin sahibi tarafından emniyete teslim edildi.

SABIKALI İŞLETME

The Beach of Momo, geçen yıl garsonların şezlongda güneşlenen bir kadın müşterinin üzerine buz attığı haberleriyle gündeme gelmişti. Çalışanlar, kendilerini uyaran erkek müşteriyle de ağız dalaşına girmiş ve tartışma çıkmıştı. 10 garsonun bir olup müşteriyi darp ettiği iddia edilmişti.

KAYIT YOKSA KESİN OLMUŞTUR

Kyryliuk’un Instagram paylaşımına Şeyma Subaşı’nı etiketlemesi kafaları karıştırdı. Bir dönem The Beach of Momo’nun sahibi Burak Beşer’le ilişki yaşayan Subaşı, geçen yaz mekana alınmadığı haberleriyle gündeme gelmişti.

Subaşı iddialar üzerine şöyle dedi: “Öncelikle geçen yılki olayı anlatayım. O gün arkadaşımda kalan cüzdanımı almak için oraya gittim. Güvenlik ‘Siz giremezsiniz’ dedi, arkadaşlar cüzdanımı getirdi. Sonradan bunun Burak’ın nişanlısının talimatı olduğu ortaya çıktı. Geçen yılki olay bu kadar. Daria olayının ise benimle bağlantısı yok. Bir tartışma olmuş. Güvenlik direkt bunlara saldırmış. O da beni aradı ve rica etti ‘Bunu paylaşır mısın’ diye. Ayrıca ‘Görüntü yok, kayıt yok’ diyorlarsa, kesin olmuştur.”

‘YALANCILAR GÖRÜNTÜLERİ AÇIKLAYIN’ 

Korulamardan dayak yediğini öne sürdüğü Çeşme’deki plaj The Beach of Momo’nun kendisini sevgilisinin dövdüğünü ileri sürmesi üzerine Daria Kyryliuk, dün akşam sosyal medyadan tekrar açıklama yaptı.

Ünlü model plajın iddialarının çok saçma olduğunu belirterek şöyle dedi: “Önce beni ve sevgilimi dövdüler ardından sevgilimin beni dövdüğünü iddia ediyorlar. Momo Beach’in beni ve sevgilimi kötü göstermek için izlediği yol inanılmaz. Beni dövenlerin adı Miraç ve Dada idi.

Momo’nun park alanındaki görüntüleri yayınlayın. Ben panik atak krizi geçirirken sevgilim bana yardımcı oluyordu. Kendinizden utanın yalancılar. Bugün yayınlanması gereken görüntüleri yayınlayın. Yayınlamamalarının nedeni insanlardan bir şeyler saklamak istemesi. Ve suçlular. Türkiye’yi seviyorum, çok güzel bir ülke ama böyle şeylerin 21. yüzyılda yaşanması çok üzücü.”