Ülkede had bildiren bildirene… BİM’e bir tehdit de Aybimaş’ın sahibinden

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 'FETÖ' imasında bulunarak hedef göstermesinin ardından istifa eden BİM CEO’su Galip Aykaç’ı hedef alanlar kervanına Aybimaş isimli marketler zincirinin Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ayan da katıldı. Aytaç için "Bim'in CEO'su denen Cino" ifadelerini kullanan Ayan, "Kardeşlerimiz ona haddini bildirecektir. Biz de Kırıkkale'de Aybimaş ailesi olarak BİM'lerin kapatılması için elimizden geleni yapacağız" dedi.

featured

Aybimaş marketler zincirinin Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ayan yaptığı açıklamayla Kırıkkale’deki Bim’leri kapattıracaklarını söyledi ve BİM CEO’su Galip Aykaç’a yönelik sert sözler sarf etti.

Ayan’ın açıklamaları şöyle:

“Aybimaş ailesi olarak 25 yerel marketimizde yedi yüz elli kişiye iş istihdamı sağlayan yerli ve milli firmayız. Her zaman devletimizin ve milletimizin yanındayız. Şehit kanlarıyla yoğrulmuş vatan topraklarımızda binlerde iş adamı yetişmiştir. Bunlar hiçbir zaman devletine başkaldırıp kafa tutmamıştır. Halkına hizmet edip devletine vergisini ödemiştir. Ancak bu ahlaksız bu densiz BİM’in cinosu öyle kudurmuş ki kendisinde bir kudret görüp haddini aşarak devletimize ve devlet büyüklerimize hakaret etmiştir. BİM’in cinosunun bu hadsizliğine öyle bir cevap ile başlayacağız ki Kırıkkalemizden başlayarak tüm illerimizde bu harekat dalga dalga büyücek ve siz bu dalganın altında kalacaksınız. Nasıl ki denizler dalgalar ile pisliği kenara atıyorsa bizde sizi bu dalgalar ile kenara atacağız. Kırıkkale’mizde Aybimaş olarak başlattığımız bu proje ile BİM’lerde çalışan kardeşlerimizi halkımızı BİM’e tedarik işi yapan esnafımızı mağdur etmeyecektir.”

“Şehrimizde bulunan BİM şubelerinde çalışan tüm kardeşlerimizi yarın itibariyle Aybimaş’a işe başlatacağız. Şehrimizin mahallerinde bulunan BİM marketlerinin faaliyetlerinin son bulması durumunda aynı gün aynı bölgeye Aybimaş marketi açacağız. Bölgemizde BİM’e yerel tedarik işi yapan firmaları mağdur etmeden tedarik işlerini Aybimaş’a yönlendireceğiz.”

“Elimizde bulunan ürünlerimize hiç bir fiyat artışı yapmayacağız. Marketlerimize girecek yeni ürünlerin fiyat artışının yapılmaması için üreticilerin ve tedarik zincirlerinin sıkı denetlenmesini bekliyoruz. Türk ticaret kanunu yeniden düzenlenip, market açmak için sınırlama getirilmelidir. Ticaret Odaları kısıtlama getirebilir. İlimizdeki ilgili müdürlükleri göreve çağırıyorum. Yerel meslektaşlarımızdan da destek bekliyorum. Diğer illerimizdeki yerli ve milli market sahibi esnaf kardeşlerimizin bu projemize destek vermelerini bekliyor hep birlikte devletimizin yanında olmayı davet ediyoruz. Zaman birlik olma zamanıdır savaşlar günümüzde tank ve tüfekle değil ekonomik silahlar ile yapılmaktadır. Bizim elimizde de güçlü silahlarımızın olduğunu devlet düşmanları bilmelidir”

Asıl ismi Ramazan Ayanoğlu olan işadamı daha önce de Alaattin Çakıcı’nın ziyaretiyle gündeme gelmişti. Ramazan Ayanoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada “Değerli büyüğüümüz Alaattin Çakıcı’nın Kırıkkale ziyareti bizleri onurlandırdı ve bu özel günde başta Sayın Alaattin Çakıcı’yı ve bizleri yalnız bırakmayan tüm eş dost olmak üzere Kırıkkale halkına ve Ülkücü camiamıza sonsuz teşekkür ediyorum” ifadelerini kullanmıştı.
thumbnail
İlişkili Haber

Ekmek Üreticileri Federasyonu Başkanı Kavuncu’dan Galip Aykaç’a ağır sözler

thumbnail
İlişkili Haber

MHP-BİM polemiğine Kürşad Yılmaz da katıldı… ‘Mezarınız olur’

Ülkede had bildiren bildirene… BİM’e bir tehdit de Aybimaş’ın sahibinden

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 2 ay önce

  kurtlar vadisi vb dizilerle büyüyen nesilden ne beklersiniz. krala göz kırpmak için gücü gücü yetene.
  adaletin olmadığı ülke yıkılır gider. yazık be.

 2. 2 ay önce

  ne ulkucu camiasi, pavyon gider gibi toplanmislar. MHP’nin dustugu hallere bak. Neredeyse eminim, buradaki elemanlardan bir tanesi bile ulku ocaklarindan yetisme degildir.

 3. 2 ay önce

  karikatur gibi tipler haha. seviye olarak dibi gorduk herhalde diyordum ama yok sasirtmaya devam ediyorlar

 4. 2 ay önce

  muz cumhuriyeti bile değiliz artık 🙁

 5. 2 ay önce

  Allah rızası için biri çıkıp, vergi incelemesi yapsa! sürekli veergi kaçırdığı kaçak mal sattığı ortaya çıkacak! bide millet devlet diyor.. Bunlar PKK dan daha da hain. 🙁

 6. 2 ay önce

  ülke nin gerldiği noktaya bak nereden tutarsan tut elinde kalıyor kuzgun leşe dönmüş.

 7. 2 ay önce

  Bim hak etmiştir az bile söylenmişler

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!